حسین نوری همدانی٬ از مراجع تقلید:

آمران به معروف با بدحجابی و رباخواری بانک‌ها مقابله کنند

حسین نوری همدانی٬ از مراجع تقلید گفته هنوز «کار جدی» در زمینه حجاب در ایران انجام نشده و آمران به معروف باید مقابل بدحجابی و رباخواری بانک‌ها اقدام جدی انجام دهند.

آقای نوری همدانی افزوده «چند سال است در خصوص عفاف و حجاب بحث می‌شود٬ ولی هنوز کار جدی انجام نشده است؛ مدت‌ها است که بانک‌های ما دیرکرد می‌گیرند که این موضوع ربا است و هنوز نتوانسته‌ایم جلوی این کار را بگیریم.»

به گفته وی «هیچ فریضه‌ای مهم‌تر و اثرگذار‌تر از امر به معروف و نهی از منکر نیست؛ کل ارزش‌ها از جمله عظمت و اقتدار مسلمانان معروف است و کل ضد ارزش‌ها از جمله استکبار، صهیونیست‌ها، فقر و جهل، تهاجم فرهنگی، نظامی، سیاسی و... منکر است.»

نوری همدانی در ادامه افزوده «مدت‌ها است که بانک‌های ما دیرکرد می‌گیرند که این مساله ربا است و هنوز نتوانسته‌ایم جلوی این کار را بگیریم؛ چه کسی باید جلوی این کار را بگیرد؛ کسانی که مدعی آمر به معروف بودن هستند باید با این منکرات اقدام جدی کنند.»

 

 

 

جواد در تاریخ ۵ آبان ۱۳۹۵ :
قاری قرآن عزیز کرده رهبری طشتش از آسمان افتاده

آقای نوری همانی: «عظمت و اقتدار مسلمانان معروف است». این روزها قاری قرآن عزیز کرده رهبری ( سعید جانش دیگرش)طشتش از آسمان افتاده؛حضرت نوری همدانی به کوچه علی چپ زده و خواستار حجاب و عفاف میکند تا نظر هارا منحرف کند.نه بخاطر قاری قرآن (سعید جان آقا)،اشتباه نشود.بلکه بخاطر داماد عزیزش آخوند موسوی تبریزی««که از همین جنس ناب اسلام محمدی است»» که درپس از انقلاب صاحب قدرت بالایی شده ودادستان انقلاب کل کشور شد.«دوتا دادستان بود؛دادستان کل کشور آخوند ربانی املشی و دادستان انقلاب».
آقای موسوی تبریزی جنایت کاری در حد خلخالی بود،ولی بخاطر جوانی،آلوده به همه کاری بود؛مانند قاری قرآن لواط کار«فاعل» ولواط ده«مفعول بود».درد سرهای زیادی درسطح بالا برای نظام درست کرد «ولی حامی بزرگی چون خمینی را درپشت سرش داشت».شورای عالی قضایی آنوقت باهاش درگیر بود و عزلش کرد و اقدام به محاکمه اش کردند.ولی دوران طلایی امام راحل، که هنوز راحل نشده بود، توی دهان شورای عالی قضایی زد و آنان را مجور به استعفا کرد و موسوی تبریزی را به کار قبلی اش برگرداند. ازجمله آقای جوادی آملی را، که اکنون خود از مراجع آخوندی است مجبور به استعفا کرد.
دست اندرکاران با اصلاح قانون دادگستری؛ پُست دادستان انقلاب را حذف کردند و ایشان سمتش را ازدست داد.به توصیه امام راحل وی شد نماینده مجلس ،چنانکه خلخالی شد و اصلاح طلب شد«یا بود».خمینی از مسؤلین قول گرفت که هیچ وقت بسمت محاکمه آنان نروند.
آقای کروبی که رئیس مجمع روحانیت مبارز بود،پس از فوت خلخالی سوگنامه تسلیت مفصلی برای خلخالی منتشر کردند؛چنانکه آقای خاتمی رئیس دولت اصلاحات که به دنبال برپاکردن مدینه فاضله بود؛ پس از ترور دادستان جنایت کار زندان اوین، اسدالله لاجوردی تسلیت سوزناکی برایش صادر کرد.
این مطلب قبل از انقلاب مشهور بود که طلاب جوانی که درحوزه حجرده داشتند،مورد سوء استفاده جنسی قرار میگیرند.حجت الاسلام، آقای موسوی تبریزی داماد عزیز عالم ربانی فقیه عالیقدر حکومتی،آقای نوری همدانی؛داستانش برسرزبان هابود و درمطبوعات آن روزهم درگیری های وی منعکس بود.«وب سایت آقای ایرج مصداقی مفصل و مستند به این مطلب پرداخته است». در ویکی پدیا هم مطالب جالبی در باره این افراد وجود دارد.

مسعود در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
عکس را باش

به اطرافیان توجه کنید عکس را با دقت نگاه کنید بعد انتظار دارید این بنده خدا هوا برش ندارد. کسی که زمانی حتی تاکسی زیر پایش ترمز نمیزد الان اینجوری برایش راه باز میکنند . خدایی شانس آوردیم ادعای خدایی نمکنند.

مسعود در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
تزریقات

یکی رفته بود برای تزریق آمپول بعد از الکل مالی بیمار دردی احساس کرد دید همچنان ادامه دارد پرسید اقای دکتر تمام نشد . گفت: هنوز سر سوزن را وارد کردم صبر داشته باش ارام ارام. یک دفعه که نمیشه امپول به این بزرگی را در گوشت تزریق کرد حالا حکایت این اقا است سی وشش سال است "هنوز کار جدی" در زمینه حجاب انجام نشده تا بردن زنان زیر روبنده وچار قد ونهایتا به پستوی خانه خیلی کار مانده است. یکی نیست به این اقا بگوید انوقت که هنوز شما متولد نشده بودید زنان گیلانی در رشت حتی قبل از دستور کشف حجاب از طرف رضا شاه بدون روسری وچادر در محلات تردد میکردند وبرای برداشتن حجاب دست به راهپیمایی زدند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲ آبان ۱۳۹۵ :
ظاهرا یکی از بانکه مبلغ کلانی

ظاهرا یکی از بانکه مبلغ کلانی به عنوان دیرکرد از یکی از مومنین مقلد اقا مطالبه کرده است !!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)