با ابلاغ «سیاست‌های کلی انتخابات»

خامنه‌ای ورود نیروهای نظامی و امنیتی به دسته‌بندی‌های انتخاباتی ر ا ممنوع اعلام کرد

علی خامنه‌ای با ابلاغ «سیاست‌های کلی انتخابات» در ایران٬ ورود نیرو‌های نظامی و اطلاعاتی و امنیتی به «دسته‌بندی‌های سیاسی و انتخاباتی» را ممنوع اعلام کرد.

این سیاست‌ها که به سران قوای و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ شده است.

بند ۱۶ این سیاست‌ها بدین صورت است: «ممنوعیت ورود نیروهای مسلح، قوای سه‌گانه اعم از وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های تابعه آنها، دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی، سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌های دولتی و نهادهای عمومی در دسته‌بندی‌های سیاسی و جناحی انتخاباتی و جانبداری از داوطلبان.»

این سیاست‌ها در شرایطی ابلاغ شده که نیروهای سپاه پاسداران و بسیج سال‌هاست به دخالت در انتخابات و سیاست به نام «حفظ انقلاب و دستاوردهای» آن مشغول هستند.

قرار است دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری ایران ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال ۹۶ برگزار شود.

 

 

 

 

مسعود در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
بوالعجب

دلم میخواست تمام شعر حضرت مولانا که در مثنوی دفتر سوم است را اینجا بنویسم. لیکن متاسفانه به علت ضیق جا ومکان از اینکار عاجزم اما به دوستان پیشنهاد میکنم حتما این قصیده بلند مولانا را بخوانند وتشابهات این حکایات را با رفتار وگفتار اکنون بعضی ها مقایسه کنید. " کاژدهای مرده ای آورده ام -درشکارش من جگرها خورده ام"-- "برلب شط مرد هنگامه نهاد -- غلغله درشهربغداد اوفتاد"---- "مارگیری اژدها آورده است -- بوالعجب ناد شکاری کرده است"...........

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)