احمد خاتمی٬ با اشاره به جو فوتبال ایران و کره:

سعودی‌ها٬ بسوزید و بمیرید

احمد خاتمی٬ امام جمعه موقت تهران با تقدیر از فضای «عاشورایی» ورزشگاه آزادی در بازی تیم‌های فوتبال ایران و کره جنوبی٬ گفته که سعودی‌ها از این اتفاق «خیلی سوخته‌اند.» وی خطاب به آنها گفته که «بسوزید و بمیرید.»

 وی با بیان اینکه «مردم متدین٬ خیلی نگران» فوتبال ایران و کره جنوبی در شب عاشورا بودند، افزوده اما «محبت حسین کار خودش را کرد، هیچ حرمت‌شکنی که نشد، بماند، ورزشگاه هم یکپارچه عزادار شد، من دعاگوی همه کسانی هستم که این صحنه را آفریدند، نهضت سیدالشهدا را صادر کردند.»

خاتمی اضافه کرده «یکی از روزنامه‌های سعودی که خیلی این روزها لجن‌پراکنی می‌کنند در رابطه با بازی فوتبال ایران و کره جنوبی نوشت که هواداران ایرانی ورزشگاه آزادی را به مکانی مذهبی تبدیل کرده بودند...معلوم می‌شود که خیلی سوخته‌اند، بسوزید و بمیرید.»

وی همچنین از مسئولان ورزش خواسته «از چند سال پیش درباره زمان بازی‌ها تدبیر کنند، این به لطف خدا به خیر گذشت، اما مسئولان تدبیر کنند که این تداخل‌ها پیش نیاید....{ایندفعه} با زحمت تدبیر شد....اگر دفعه دیگر، چنین تداخلی پیش بیاید، مورد قبول نیست.»

امام جمعه موقت تهران همچنین ابراز امیدواری کرده که «روزی همه رسانه‌های جهان بنویسند که دولت آل سعود سرنگون و دولت آل سعود، آل سقوط شد.م

احمد خاتمی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه٬ به موضوع «حق‌الناس» پرداخته و مسائل سال ۸۸ را از جمله مصادیق آن دانسته و گفته «نباید حق‌الناس را جناحی و باندی تفسیر کرد.»

وی «آبروی افراد» و «خروجی رای مردم» را هم از دیگر مصادیق این موضوع معرفی کرده است.

خاتمی در حالی به این موارد اشاره کرده که نیروهای هوادار رهبر جمهوری اسلامی و محافظه‌کاران٬ هیچ یک از آنها را رعایت نمی‌کنند.

 

 

 

ایرانی گم نام در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۵ :
آخوند متخصص دودوزه بازی

گویا این نامرد فراموش کرده که آخوند یزدی دزد که لاستیک دنا را بالا کشید فتوا داد که ایران اصلا بازی نکند . پس اون نامرد طرفدار سعودی های الدنگ بود ؟ مگر الله کرم سرکوب گر با وقاهت بینظیر تهدید نکرد بازی را به هم میزند ؟ و مداحان بی همه کس وجانی وفحاش تهدید نکردند؟ مگر رئیس بسیج نامرد فدراسیون دنبال این نبود که مسابقه همزمان پخش نشود و فقط نتیجه در اخبار گفته شود ؟ آیا این بی پدرومادرها طرفدار آل سعود جنایت کار مفت خور بودند یا همپالکی های خودتان؟ دنیا به زودی ایران را مجبور میکنند که غرامت جنگ سوریه را تمام وکمال ازجیب مردم بدبخت و امت شهید پرور پرداخت کند راستی 150 میلیاد دلاری که ازامریکا تا کنون گرفته اید را کجا گم وگور کرده اید البته ما مردم حق مان است که این ها توی سرمان بزنند حالا بروید برای امام و کاروانش خودتان را جر بدهید ونذری کوفت کنید . بیخیال آینده . البته امام زمان می آید و همه را از دم تیغ میگذراند . صنار بده آش !!!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)