حمید رسایی٬ نماینده سابق مجلس:

مذاکره امام حسین از جنس سازش نبود

حمید رسایی٬ نماینده سابق مجلس در اظهاراتی کنایه‌آمیز به دولت حسن روحانی گفته «جنس» مذاکره امام از «جنس سازش» نبود، بلکه از «جنس دعوت به عدل و از جنس راهنمایی و ارشاد بود.»

وی افزوده «وقتی می‌بینیم که سران دنیای کفر و ظلم و یزیدیان زمان بعد از مذاکرات برجام به دنبال باز کردن باب مذاکرات در موضوعات دیگر از جمله مذاکره درباره منطقه و از نتایج قبلی راضی هستند، به این نتیجه می‌رسیم که توجیه این مذاکرات آن‌ هم با رنگ و بوی حسینی، در حقیقت تحریف عاشورا است.»

این نماینده سابق مجلس اضافه کرده متأسفانه عده‌ای در این روزها برای توجیه نرمش‌های غیر قهرمانانه و سازشکارانه دولت، بدون اشاره به محتوا و ماهیت ملاقات‌های امام حسین با برخی فرماندهان لشکر یزید، بر روی منبر به بزرگنمایی ظاهراً این ملاقات‌ها اشاره می‌کنند.»

محافظه‌کاران تندرو که همواره با مذاکرات ایران و غرب مخالفت کرده‌اند٬ پس از کانتقاد علی خامنه‌ای از راهگشا نبودن توافقنامه برجام٬ بر دامنه انتقادهای خود به دولت افزوده‌اند.

 

 

 

ارسلان در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۵ :
بهتر است دلواپسان متضرر از

بهتر است دلواپسان متضرر از توافق برجام پیکان حمله خود را متوجه رهبر و ارباب منافق خودشان یعنی سید علی نشانه روند. از آن طرف گفت من نرمش قهرمانانه می کنم و مذاکره کرد و توافق برجام را امضا نمود از این طرف خطاب به دلواپسان خودش می گوید برجام کدام برجام اینکه همه اش ضرر بود. او با این نفاق خودش به اطرافیان خودش خیانت کرد و نانی که تحریمها برای دلواپسان داشت را برید و فقط های و هوی کرده و که که بود من نبودم راه انداخته است. ای دلواپسانی که نان تان از بابت توافق برجام آجر شده هر چه فریاد دارید بر سر رهبر منافق تان بکشید. او علاوه بر ایران حتی به شما نیز خیانت کرد.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۵ :
این حمید خان گل فرق مذاکره و

این حمید خان گل فرق مذاکره و ارشاد را نمیداند ، قشون یزید طبق فتوای یکی از مراجع عظام آن زمان اقدام امام حسین را خروج بر امام عادل میدانستند ، دیگر چه جای راهنمایی و ارشاد ؟!
امروز ممکن است راهنمایی و ارشاد یک مصلح تاثیری بر یزید زمان و عمال او از جمله این حمید خان گل داشته باشد ؟!

جواد در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۵ :
آیا کسی پاسخی برای این تناقض

آیا کسی پاسخی برای این تناقض دارد؟ می گویند آن امام هُمام پس از شهادت یکراست وارد بهشت شده تا غرق در نعمات شود و با حوری های بهشتی چنان وچنین همدم باشد.خود آن امام قبل از جنگ عاشورا واجبی کشید که درب بهشت هیچگونه معطلی نداشته باشد.حالیه ما پس از ۱۴۰۰سال با گریه و زاری و شیون و واویلا برسر خود میکوبیم.چرا؟ ایشان که به آرزویشان رسیدند؛پس مشکل ما کجاست؟

مسعود در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
مهم تر از همه

مهم تر از همه سازش ظریف بود که از جنس فاستونی بسیار نرم و ظریف اعلا بود.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)