احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد:

شهید ندادیم تا مملکت گل‌ و بلبل شود

احمد علم‌الهدی٬ نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفته «عده‌ای امروز در کشور ما فکر می‌کنند که ما شهید دادیم تا مملکت گل‌وبلبل شود تا آن‌ها عیاشی و خوشگذرانی کنند.»

علم‌الهدی نامی از این افراد نبرده٬ اما افزوده این افراد «فکر می‌کنند با برنامه‌های اقتصادی خود دزدی‌های بی‌حساب کنند، در حالی‌ که کسانی برای تأمین اولویت‌های زندگی خود درمانده‌اند.»

احمد علم‌‌الهدی یکی از مشهور‌ترین روحانیون منتقد دولت حسن روحانی و اکبر هاشمی رفسنجانی است که این اظهارات وی کنایه‌ای به افراد یادشده است.

علی خامنه‌ای و بسیاری از روحانیون حامی وی سال‌هاست که از طریق تریبون‌ها و رسانه‌های خود بی‌آنکه به نام هاشمی٬ روحانی یا محمد خاتمی اشاره کنند٬ آنها را عده‌ای «فاسد و متهم» معرفی می‌کنند.

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۵ :
ما شهید دادیم برای دفاع ازکشور تاگل‌وبلبل شود

حضرت آقا ما میدانیم نون شما تو قبرستان است و مرده خُوُری .البته اُمور مُستراح هم در تخصص شما است.
گُل و بُلبُل برای مردم ایران است و با اسلام شیعه مُرده پرست ,بیگانه است.
ما شهید دادیم برای دفاع ازکشورنه برای حسن وحسین عرب.حسین در عراق و حسن درمدینه عربستان است.
کشور درخطر بود؛به ماحمله شده بود توسط کشور عربی عراق.نه پای اسلام درمیان بود و نه توهمات خمینی.او مثل احمدی نژاد میدان را خالی دید پرید و خر را سوارشد.

خُسن آقا در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ :
http://blog.hasanagha.org
مفت خوری و گردن کلفت

حاجی علم‌الهدی! شما خیر سرتان کجاتان شهید شده!؟
آنها که شهید شدند ملت بیچاره هستند که گرفتار دست شما شده‌اند. شما بجز مفت خوری و گردن کلفت کردن غلط دیگری نکرده اید آخوند حقه‌باز!

مسعود در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
دو دو تا چهارتا

درسته ء انهاییکه شهید شدند که جایگایشان معلوم است یکسره میروند بهشت. اما انهاییکه زنده اند در جهنم ساخته این اقا و امثالهم باید بسوزند. خودشان هم که دو تابعیتی هستند اینجا باشند یا آن دنیا بروند در هر دو حال بهشتی اند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)