محمد یزدی: با اجرای تئاتر خیابانی مخالفیم

محمد یزدی٬ رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفته «با اجرای برنامه‌هایی تحت عنوان تئا‌تر خیابانی که کنترلی بر آن نیست مخالفیم.»

آقای یزدی افزوده با «جشن گرفتنی که برآن کنترل است مخالفتی نداریم» و «کسی اجازه نمی‌دهد در قم شرایط گناه و ترویج آن ایجاد شود.»

وی اضافه کرده «قم، حرم اهل‌بیت است و حریم نگه‌داشتن یک مسئله مهم است» و «حرمت آن در هر شرایطی و در هر برنامه‌ای باید حفظ شود.»

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم چند روز پیش نیز برگزاری تئا‌تر خیابانی در ایران را اقدامی «نادرست» دانسته بود.

یزدی همچنین به برگزاری کنسرت در شهر قم اعتراض کرده و خواستار استعفای رئیس اداره ارشاد این استان شده بود.

برگزاری یک کنسرت در قم با اعتراض برخی مراجع تقلید مواجه شده و آن‌ها در روز‌های اخیر حملات تندی متوجه وزارت ارشاد و دولت حسن روحانی کرده‌اند.

 

 

 

 

مسعود در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
با هر آنچه

در نهایت این موجودات با هرآنچه که با زندگی و تمایلات انسانی سروکار دارد مخالفند . حتی با نفس کشیدن. این تءاتر وشعبده بازی که قرنها است در مساجد روبراه وپا بر جا است چرا با آن مخالفتی نمیشود؟ چه خیابان و چه صحن علنی مساجد . از شما هنر پیشه تر و تیاتریست تر الحق والانصاف وجود دارد ؟اگر هست کسی به من نشان دهد. در آن واحد پای منبر در یک لحظه خنده بر لب مردم میاورید وچند ثانیه بعد همان مردم را به گریه میاندازید.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۵ :
مخالف باش ، مگر اسلام حق ویژه

مخالف باش ، مگر اسلام حق ویژه ای برای عمامه مقرر کرده است ، اکثر ما مردم قم هم از وجود امثال شما در قم مخالفیم ولی این حق را به خود نمیدهیم که شما را از قم اخراج کنیم ، بلکه با نفرت وجودتان را تحمل میکنیم ، نفرت هم دست خودمان نیست وال فکری برایش میکردیم !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)