صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه:

دولت اجازه ورود وزیر اقتصاد آلمان به ایران را ندهد

صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه گفته «جای دولت بودم اجازه ورود وزیر اقتصاد آلمان به کشور را نمی‌دادم.»

لاریجانی افزوده با انتقاد شدید از اظهارات اخیر زیگمار گابریل٬ وزیر اقتصاد آلمان گفته که وی «سخنانی نادرست، غیرمنطقی و غیرصحیح گفته است.»

وی اضافه کرده «ظاهراً ایشان در خواب گرانی به سر می‌برد و نمی‌داند که ایران سی و چند سال است که برای مقاومت در برابر» برخی خواسته‌ها «فشارهای زیادی را تحمل کرده است.»

لاریجانی با اشاره به اظهارات حقوق بشری گابریل گفته «ااینکه وزیر اقتصاد آلمان و امثال او پیش از رسیدگی به موارد متعدد نقض حقوق بشر از سوی خودشان و متحدانشان بر اساس اطلاعات کاملا خلاف واقع و ساختگی، کشوری مانند ایران را متهم به نقض حقوق بشر می‌کنند سخنی نامربوط و ناسنجیده است.»

وی افزوده «مقامات جمهوری اسلامی به امثال وزیر آلمان اجازه دخالت در امور داخلی خود را نخواهند داد و بنده به دولت و وزیر خارجه پیشنهاد می کنم که اجازه ندهند چنین افرادی وارد کشور شوند.»

زیگمار گابریل٬ معاون صدراعظم آلمان در آستانه سفر به ایران پیش‌شرط روابط اقتصادی ایران با آلمان را به رسمیت اسرائیل از سوی تهران اعلام کرده بود.

گابریل همچنین گفته بود که در سفر به ایران وضعیت حقوق بشر در این کشور را پیگیری خواهد کرد.

 

 

 

مسعود در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
توپ و شوت کرده

فکر میکند مغزی دارد واظهار نظر میکند و با این سفارشات میخواهد یک تیر و دو نشان بزند اولا اینکه این قمپوز در کردن ها برای اینست که راه ورود اقتصاد آلمان به ایران را بگیرند چون ورود آلمان به ایران مصادف است با خروج اقتصاد چین از ایران .آنوقت تکلیف موتلفه چه میشود؟ بنابراین دوستان سفارش دو قبضه دادند که شما (قوه قضائیه) ورود کن بلکه راه هموار شود ونوکیسه های تازه به دوران رسیده جیب های خود را محکم نگه دارند.دوم اینکه تو که قر دادن بلدی چرا یک لنگی راه میروی وتوپ ممانعت ورود وزیر آلمانی به ایران را به زمین دولت حواله میدهی خودت اعلام کن ما به عنوان قوه حافظ منافع وحقوق مردم ایران نخواهیم گذاشت وزیر آلمانی به ایران ورود کند . بهترین راه اینست که بگذارید بیاید بعد موقع خروج پاسپورتش را ضبط کنید وخودش را هم ببرید اوین وکاری کنید که دیگه هوس دخالت در امور کشورهای دیگر علی الخصوص ایران را نکند. زنده باد زاپاتا.

حمید در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۵ :
قاضی القضات باشتین

خیلی جالبه واقعا که این اقا انگار جز فضولی و اظهار نظر در مواردی که به او مربوط نیست کار دیگه ای نداره . قوه تحت امر ایشان الوده به هزاران هزار فساد و رشوه و بی عدالتیست و سرشار از برخوردهای دوگانه و غیر قانونی . کسی نیست به این اقا بگه که به جای اینکه به مسایل دولت دخالت کنی و هر روز در مورد چیزهایی که بهت مربوط نیست حرف بزنی " اول تکلیف اون هزاران هکتار زمینهای غیر قانونی که اخوی گرامیتان در اطراف تهران بالا کشیدن رو مشخص بفرمایین و بعدش به جای دستگیری اون خبرنگار مظلومی که خبر دزدیها و حاتم بخشیهای املاک در شهرداری رو بر ملا کرد یقه اون گردن کلفتها و مفتخورها شورای شهر مثل چمران و غیره رو بگیری . هر چند که در قوه قضاییه جنابعالی هیچوقت جز مظلومین و بیچاره ها و ادمهای دسته چندم پرونده ها کس دیگری محکوم نمیشه و امثال مرتضوی و بقیه مفتخورها و جانیان جکومتی یک دهه پرونده شون خاک میخوره و در اخر هم به بایگانی میره یا مثل احمدی نزاد راست راست میگردن و قوه تحت امر جنابعالی حتی عرضه احضارشون رو هم نداره .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)