علی سعیدی٬ نماینده ولی فقیه در سپاه:

تمایل به پیوند با آمریکا خطرناک‌ترین مسئله امروز کشور است

علی سعیدی٬ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران می‌گوید «تمایل به پیوند با آمریکا خطرناک‌ترین مسئله امروز» است و باید نسبت به تغییر نگرش مسئولان نسبت به «شیطان بزرگ» توجه ویژه داشت.

وی افزوده «متأسفانه شاهد حرکت خزنده‌ای در راستای هزینه کردن عمق استراتژیک ایران با به راه‌اندازی برجام دو و سه هستیم.»

سعیدی ادامه داده «تغییر نگرش مسؤولان و جامعه و دل بستن به شیطان بزرگ زمینه‌های نفوذ در کشور را فراهم می‌کند و باید به آن توجه ویژه داشت.»

وی «یکی از مشکلات عمده انقلاب را فاصله گرفتن برخی مسئولان از اصول انقلاب و تغییر موضع آنان» دانسته و ادامه داده «تمایل به پیوند با آمریکا خطرناک‌ترین مسأله امروز است.»

به گفته نماینده علی خامنه‌ای در سپاه٬ «امروز شاهد هستیم بلایی که بر سر آقای کدیور و سروش آمد دامن‌گیر برخی سیاسیون و روحانیون شده است.»

سعیدی با بیان اینکه تأکید بر اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر «بدلیل دلباختگی برخی در درون کشور به اقتصاد عاریتی است»٬ اضافه کرده «آن چیزی که توانست خطر سایه جنگ را برطرف کند لبخند دیپلمات‌ها نبود بلکه غرش موشک‌ها بود.»

 

 

 

 

خُسن آقا در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۵ :
http://blog.hasanagha.org
ملای مفت خور

این ملای مفت خور هنوز درک نکرده که با شعار دادن نمی‌توان شکم 80 میلیون را سیر کرد. ایشان نمی‌دانند یا خود را به نادانی می‌زنند که برای حرکت دادن اقتصاد ورشکسته و رانتی آخوندی نیاز به دنیای بیرون است. البته نه دنیای روسیه، کره شمالی و چین چه این کشورها تا کنون تنها ایران را دوشیده اند.
درضمن آقایان هم مراوده با غرب را از آن جهت نمی‌خواهند می دانند که با شفاف سازی سیستم آخوندی دیگر امکان پر کردن جیب گشاد علما غیر ممکن خواهد شد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)