حسین نجات٬ معاون فرهنگی سپاه:

نام علی فدوی لرزه به تن آمریکایی‌ها می‌اندازد

حسین نجات٬ معاون فرهنگی سپاه می‌گوید دیپلماسی وقتی موفق است که «پشتش دست پر باشد» و مدیر جهادی٬ مدیری نیست که «چشمش به لبخند و خواست دشمن است.»

آقای نجات راه‌حل مشکلات داخلی را «تکیه بر خداوند، نیروهای داخلی» و رهبری جمهوری اسلامی عنوان کرده است.

وی افزوده «آن برادری که می‌گوید از خارج باید مدیر بیاوریم ندیده است که در دفاع مقدس چگونه مدیر تربیت می‌شد.»

نجات ادامه داده «مدیران تربیت شده دفاع مقدس مدیری است که شعارش شعار ما می‌توانیم است و در واقع اینچنین مدیر جهادی است که می‌تواند مشکلات کشور را حل کند نه مدیری که چشمش به لبخند و خواست دشمن است.»

به گفته معاون فرهنگی سپاه٬ «با وجود این گفته‌های اوباما {تهدید ایران به حمله نظامی} برخی می‌گویند ما قرارداد بسته‌‌ایم و خطر جنگ را بسته‌ایم....دیپلماسی وقتی موفق است پشتش دست پر باشد.»

وی افزوده که در مذاکره با «دشمن» نمی‌توان انتشار «برد-برد» داشت٬ چرا که «دشمن پای میز مذاکره می‌خواهد اراده خود را بر ما تحمیل کند و از نسل ابوسفیان است.»

نجات در بخش دیگری از اظهاراتش قاسم سلیمانی را یکی از محبوب‌ترین چهره‌های جهان اسلام معرفی کرده و گفته «وقتی اسم سردار فدوی {فرمانده نیروی دریایی سپاه} می‌آید تن آمریکایی‌ها به لرزه در می‌آید٬ به طوری که خواهش می‌کنند قایق تندرو سردار فدوی به ناوهای آمریکایی‌ نزدیک نشود و این محصول دفاع مقدس است.»

 

 

 

 

کاربر مهمانmohsen در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۵ :
گنده گوزی

اخه چقدر گنده گوزی...خویشتن را یزرگ پنداری ..راست گفتند یک دو بیند لوچ ... زود بینی شکسته پیشانی .. تو که بازی کنی بسر با قوچ

کژدم در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۵ :
https://kajdoum1.blogspot.com
فدوی تحفهٔ نظنز است

نمیدانید که این «فدوی»؛ چه تحفهٔ عجیبی است ... اگر او را یک کم بیشتر باد کنند؛ کرهٔ مرّیخ را هم فتح خواهد کرد. زیر سایهٔ قدرت فدوی همهٔ ساکنان کهکشان راه شیری «شیعه» شده اند. فقط خدا کند تانکهای فوق مدرن فلّاق و قایقهای تُند رو مثل «پشّه ها» دچار مرگ و میر پاییزی نشوند؛ و گرنه «بیگ بنگ» را هم فتح الفتوح خواهند کرد. حزبلبلی ها دعا کنند که ؛الله» سایهٔ «پوتین» را از سر «پیروان معصومین» کم نکند. آمین ای ربّ العالمین.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۵ :
البته با شلیک گلوله خواهش

البته با شلیک گلوله خواهش میکنند که قایق سردار نزدیک نشود !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)