احمد توکلی٬ نماینده سابق مجلس:

سقف اعتماد معتمدان به نظام در آستانه فروریختن است

احمد توکلی٬ نماینده سابق مجلس گفته «سقف اعتماد معتقدان به نظام هم ترک خورده و ممکن است فرو بریزد.»

آقای توکلی علت آسیب دیدن «اعتقاد به نظام» را «میل به اشرافیت مدیران» و باور آنها به «برداشتن سهم از سفره انقلاب» عنوان کرده است.

وی «بی‌اعتمادی به قانون» را همچون «دموکراسی مرگ» دانسته و افزوده «در کشور ما، مسئولان سیاسی عموما قانون را مزاحم می‌دانند.»

مدیرمسئول وب‌سایت محافظه‌کار «الف»٬ فقدان «شایسته‌سالاری» را یکی از ریشه‌ای‌ترین عوامل فساد معرفی کرده و همچون گذشته تکرار کرده که «دستگاه‌های نظارتی به درجاتی از فساد آلوده شده‌اند.»

به گفته وی «ناکارآمدی، کوتوله‌پروری، مدیحه‌سراپروری، مجیزگو، همه رذایل اخلاقی پشت سر عدم شایسته‌سالاری می‌آید. درنتیجه کارهای بزرگ را می‌سپارند به مردم کوچک.»
 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۵ :
این خانه از پای بست ویران است،خواجه در فکر حفظ ایوان است

آقای محترم،چرا مدفوع را در زرورق می پیچی؟ چرا درون کپسول میکنی تا به خورد مردم بدهی؟ اسلام و تشیّع برنامه ای برای کشورداری ندارد.بُحران سازی برنامه ریزی شده این حکومت را از ساقط شدن نگهداشته است.
بیان داشته اید:«ناکارآمدی، کوتوله‌پروری، مدیحه‌سراپروری، مجیزگو، همه رذایل اخلاقی پشت سر عدم شایسته‌سالاری می‌آید».دست بوسی که بیشترین امتیازها را همراه دارد و سرمنشاء فسادها است،نهادینه شده در روحانیت است.«نوکری و غلام بارگی که اگر آنرا ثابت نکنی حقی در این سرزمین نداری،نمونه آن کشتار زندانیان سال ۶۸».
اینان کشور را بعنوان یک غنیمت جنگی مینگرند که چاپیدن آنرا حق خود می دانند؛مانند زمانی که اعراب مسلمان دین رحمت و شفقتشان را با شمشیر و خونریزی و توحش به این سرزمین آوردند و از کشته پُشته ساختند و کشور را چاپیدند و پدران و مادران مارا برده خود کردند.یک پای این تهاجم کسانی بودند که حالیه ما با افتخار نام آنان را برخود و فرزندانمان می نهیم

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)