احمد جنتی٬ رئیس مجلس خبرگان رهبری:

رهبر فتنه احمدی‌نژاد را در نطفه خفه کرد

احمد جنتی٬ رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مخالفت علنی علی خامنه‌ای با نامزدی محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری گفته رهبر جمهوری اسلامی «فتنه‌ای که داشت شکل می‌گرفت را در نطفه خفه» کرد.

وی اشاره بیشتری به جزئیات این موضوع نکرده٬ اما به نظر می‌رسد با آنکه احمدی‌نژاد در نامه اعلام تبعیت خود از «منویات» خامنه‌ای مدعی شده بود در جلسه خصوصی با رهبر هم گفته بود که در انتخابات شرکت نخواهد کرد٬ اما وی و هواداران وی تصمیم دیگری داشتند که خامنه‌ای را وادار به علنی‌کردن مخالفت خود کرد.

جنتی به صراحت گفته «رهبر معظم انقلاب در موضع‌گیری اخیر خود فتنه‌ای که داشت شکل می‌گرفت را در نطفه خفه کردند.»

وی «فتنه را مسئله‌ای تمام‌نشدنی» دانسته و اضافه کرده «منکری کشور را به آتش کشید و دچار چالش کرد ولی هنوز آن‌ها فعال هستند و باآنکه خودشان اهل فتنه هستند در مسائل مختلف دخالت و پست و مقام می‌گیرند و دنبال گسترش فضای فتنه در جامعه هم هستند که باید با آن‌ها برخورد شود.»

علی خامنه‌ای به تازگی اعلام کرد که با در نظر گرفتن حال و شرایط احمدی‌نژاد و جامعه و برای جلوگیری از «دوقطبی» شدن کشور٬ به وی توصیه کرده در انتخابات آینده ریاست جمهوری شرکت نکند.

دبیر شورای نگهبان  در بخش دیگری از اظهاراتش٬ به «وطن‌فروشی» به عنوان یک «منکر» اشاره کرده و افزوده «متأسفانه برخی تصمیم دارند ملت را به بیگانگان بفروشند و همه نگاهشان به آنان است تا در کنار عمل به وعده‌های خود باعث رونق اقتصادی کشور هم شوند.»

 

 

 

خُسن آقا در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۵ :
http://blog.hasanagha.org
قدرت

پدیده قدرت معجونی است بس عجیب!
چگونه آدمی مثل احمد جنتی با این هیکل نزدیک به فسیل شدن بدون هیچ قدرت فیزیکی قادر است یک مملکتی را با شراکت چند تا آدم مردنی تر از خودش تحت شدید ترین کنترل‌ها در آورند.
نگاه به تصویر بالا آدم را حیران می‌کند.

کاربر مهمان در تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۵ :
چطور اون موقع ها که پول میداد

چطور اون موقع ها که پول میداد به خامنه ای نظرش بهش نزدیک بود حالا تبدیل شده به فتنه؟ پس اون همه آدمی که برای احمدی نژاد کشتن چی میشه؟

ارسلان در تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۵ :
انشالله هر چه زودتر فتنه احمد

انشالله هر چه زودتر فتنه احمد جنتی و بالاتر از آن فتنه مقام عظما نیز خنثی شود تا بلکه ملت از دست این عوامل کثیف و دشمن کشور و اسلام خلاصی یابند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)