کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

قرارداد FATF برای محدود کردن نیروی قدس است

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته قرارداد مبارزه با پولشویی «برای محدود کردن نیروی قدس است و خداوند نفوذی‌های داخلی را نابود کند.»

آقای صدیقی افزوده «دشمن به وسیله بعضی از نفوذی‌ها می‌خواهند کشور را وابسته کنند و برخی اقتصاد مقاومتی را قبول ندارند و از ابتدا نیز قبول نداشتند.»

وی همچنین گفته «مسئولان حرام‌خوار روحیه انقلابی را از دست می‌دهند و بی‌دینی در حال از بین بردن عفت در جامعه است.»

امام جمعه موقت تهران اضافه کرده «مقام معظم رهبری با وجود این همه محرومان، حرام‌خواری مسئولان را در تراز نظام اسلامی نمی‌دانند.»

این اظهارات کاظم صدیقی کنایه روشنی به حسن روحانی٬ اکبر هاشمی رفسنجانی و سایر روحانیونی است که حامیان علی خامنه‌ای آنها را متهم به انحراف از خط انقلاب می‌دانند.

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۵ :
fatf برای جلوگیری از پولشویی

fatf برای جلوگیری از پولشویی و کمک به تروریسم ، لابد رگ حیات نیروی قدس هم به این دو بند است ، شستشوی پول ناشی از قاچاق مواد مخدر و دادن آن به تروریستها !

کاربر مهمان در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۵ :
حاج آقا دونبال خط را بگیر و بیا نوبت بعدی شناسایی اسرائیل است

آقا کجای کاری؟ سرگُنده زیرلحاف است؛پس از سپاه قدس و سپاه چارپاداران ؛نوبت حزب اللاه است.بچه ها ازمدرسه بیرون می آمدند روی دیوار با گچ مینوشتند اگر میخواهی منوبشناسی دونبال این خط را بگیر و بیا.حاج آقا دونبال خط را بگیر و بیا نوبت بعدی شناسایی اسرائیل است و......ده بیا.

مسعود در تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
با این توصیف

با این توصیف واعلام نظر این اقا مشخص شد یکی از کانال های عبور وخروج پول بیت المال یعنی خون وچرک مردم به بیرون از مرزها از طریق نیروی قدس صورت میگیرد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)