علی خامنه‌ای:

صلاح نمی‌دانم احمدی‌نژاد در انتخابات شرکت کند

علی خامنه‌ای گزارش‌ها درباره مخالفتش با ورود محمود احمدی‌نژاد به انتخابات ریاست جمهوری ایران را تائید کرد.

آقای خامنه‌ای در جلسه روز دوشنبه (پنجم مهر) درس خارج خود گفته «یک آقایی {احمدی‌نژاد} آمد پیش من. من هم ملاحظه حال٬ صلاح خود او و مصالح کشور به او گفتم در فلان قضیه { انتخابات} شرکت نکنید.»

وی افزوده که در این جلسه به احمدی‌نژاد «نگفته که شرکت نکند»٬ بلکه گفته «صلاح» نمی‌داند و دستوری هم در این زمینه نداده است.

رهبر جمهوری اسلامی اضافه کرده که این توصیه وی نباید «مایه اختلاف شود بین برادران مومن» شود چرا که علت این مخالفت وی جلوگیری از «دوقطبی» شدن جامعه است.

وی این مطالب را در واکنش به تشکیک درباره محتوای جلسه با احمدی‌نژاد بیان کرده و گفته این مسائل به بی‌بی‌سی و رادیو فردا هم ارتباطی ندارد.

خامنه‌ای گفته هدف از علنی کردن محتوای دیدارش با احمدی‌نژاد و «صلاح» ندانستن شرکت وی در انتخابات٬ پایان دادن به حواشی‌ها است.

 

 

 

 

 

ارسلان در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۵ :
خامنه ای نه تنها برای اکثریت

خامنه ای نه تنها برای اکثریت مردم ایران بلکه برای عوامل خودش هم قابل اعتماد نیست. کسی که 8 سال پیش نظرات احمدی نزاد را نزدیکتر از هر کس به خوذش می دانست بعد از استفاده ابزاری و این همه آسیب رسانی به مملکت او را مثل دستمال کاغذی پرت کرد. حالا همه سپاهی ها و کسانی که دور و بر او هستند بدانند که خامنه ای چگونه از عوامل خودش یعنوان ابزار استفاده می کند بعد پشت شان را خالی می کند. لذا بهتر است چشم خود را باز و از خواب غفلت بیدار و به مردم بپیوندند و پشت چنین رهبری را خالی کنند تا بلکه مملکت نجات پیدا کند.

nima در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۵ :
دیگه جایی برای تقلب احمدی

دیگه جایی برای تقلب احمدی نژاد باقی نمانده پس همون بهتر که از همین الان بهش بگن دیگه بازی تمام شده .حالا نوبت یه بازی دیگه هست که باید سر ملت را سرگرم کرد.تا کی این بازیها ادامه خواهد داشت .کسی که نظرش اینقدر به احمدی نژاد نزدیک بود چرا نظرش یه دفعه تغییر جهت داد .کشوری که این همه ثروت ومنابع ثروت داره چرا بعد از 38 سال هنوز در فقر وفحشا واعتیاد و ............... مسول این همه بدبختی در این مملکت چه کسی هست .خوا ناخوا یه روزی باید ملت جواب خود را از این حکومت بگیره وآن زمان دور نیست

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)