آیت‌الله علی صافی اصفهانی:

شمس تبریزی شاهدباز بود و به ناموس مولوی تجاوز کرد

آیت‌الله علی صافی اصفهانی٬ از علمای حوزه علمیه اصفهان با انتقاد از برگزاری کنگره بین‌المللی شمس تبریزی٬ نسب به «فتنه صوفی‌گری» در ایران هشدار داده و افزوده نباید برای «شمس شاهد باز و شراب‌خوار» که «به ناموس مولوی تجاوز کرد و خدای مولوی شد» کنگره برگزار شود.

کنگره بین‌المللی شمس تبریزی قرار است پنجم و ششم مهرماه در شهر خوی برگزار شود و صافی اصفهانی در اعلامیه‌ای نسب به حاکم‌شدن «فرهنگ امثال مولوی و شمس تبریزی در این کشور» هشدار داده است.

وی از علی خامنه‌ای خواسته ایران را از «فتنه عرفا و صوفیه که قرآن را ملعبه امیال نفسانی خود کرده‌اند٬ نجات» دهد و برگزاری این کنگره و «ساختن بارگاه برای شمس تبریزی صوفی شهوت‌پرست» را «تکریم از این فاسد و مفسد کبیر» و «خیانت» دانسته است.

وی اضافه کرده که ساختن بنایی در خوی برای شمس تبریزی٬ «در آینده مرکز فساد و فحشاء و عیاشی و رقص و پایکوبی برای شیطان پرستان داخلی و خارجی» خواهد شد.

صافی اصفهانی از اینکه «ثروت‌های این مملکت صرف برگزاری کنگره‌های بین‌المللی شده٬ اما نه برای امام باقر و امام صادق و پیروان صادق آنها٬ بلکه برای دشمنان آن بزرگواران یعنی امثال بایزید بسطامی مدعی الوهیت و مولوی سنی متعصب که ناموسش را در اختیار شمس قرار داد و غزالی ناصبی رجس نجس و خرقانی مشرک و ابوسعید زندیق و پیروان آنها»٬ و کسی هم اعتراضی نمی‌کند٬ انتقاد کرده است.

وی در پایان بیانیه خود خواستار نجات ایران از «فتنه صوفی‌گری» به عنوان «منشأ تمامی انحرافات» شده است.

جمهوری اسلامی و روحانیون حاکم بر آن هرگز رابطه خوبی با دراویش و صوفیان نداشته و همواره به بهانه‌های مختلف مانع برگزاری برخی مجالس آنها شده و شماری را نیز بازداشت کرده‌اند.

اظهارات تند آیت‌الله علی صافی اصفهانی٬ از علمای حوزه علمیه اصفهان علیه شمس و مولوی و صوفیان٬ یکی از بی‌سابقه‌ترین موضع‌گیری‌ها در این زمینه است.

 

 

 

 

کرماشانی در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۵ :
به این آقا توصیه می کنم یک

به این آقا توصیه می کنم یک بار نوشته های امامشان را بخوانند تا ببینند که خمینی هم به خواندن آثار عرفا توصیه کرده است، اگر همین عارفان نبودند اصلا تشیعی هم در ایران وجود نداشت.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۵ :
قسمت اعظم بودجه مملکت که صرف

قسمت اعظم بودجه مملکت که صرف حوزه و تبلیغات اسلامی (شش هزارمیلیارد تومان سازمان تبلیغات و چند برابر آن حوزه های داخل و خارج کشور) وصرف خرید طلا و نقره برای عتبات عالیات !!
صنار هم صرف یاد کردن از خدا نمیشود ، لا اقل یک مقبره هم برای خدا بسازید ، البته کوچکتر از مقبره امام راحل عظیم الشان !!!

کاربر مهمان در تاریخ ۷ مهر ۱۳۹۵ :
این شمس تبریزی ومولوی،انگلیسی واسرائیلی هستند شایدآمریکایی

آقا؛چرا آمریکا و اسرائیل حّی و حاضر را ولکرده ای و گیر سه پیچ دادی به مُرده ها؟ پشت سر مُرده نباید حرف زد.
من پیشنهاد میکنم ،ساندیس خورهایت را بفرستی شهرستان خُوی زیبا تا برروی همه شان اسید بپاشند تا فکر زیان رساندن به سُفره فریب و ریای روحانیت معظم نباشند،تا شما بتوانی به دکان خود برسی و آن اعراب ۱۴۰۰ساله عربستان«ضّد ایرانی »را یاد بود یا هرآنچه گفتی برایشان فراهم کنی.

کژدم در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۵ :
https://kajdoum1.blogspot.com
مرد ۵۴ ساله و دختر خردسال ۶ ساله چه میشود؟

مردی ۵۴ ساله که ادّعا میکرد: «خدا با او حرف میزند».؛ به گفتهٔ خودش «رابطهٔ خود با آن دختر بچهّٔ ۶ ساله را ۲ بار در آنچنان حالتی دیده بود» (حالتهای Playboy الهی). من از آن نامرد ۵۴ ساله در عجب نیستم؛ بلکه از «الله» در عجبم که یک «بچّه باز» را به پیامبری برگزید.
داستان «شمس» و «مولوی» ... فقط یک داستان است. امّا ماجرای آن «نامرد ۵۴ ساله»؛ شالودهٔ ۱۴۰۰ سال «جذام فکری» است.

ايليا در تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۵ :
مثنوي قران فارسي

واقعا فكر نميكرديم اينجور عجوزه هايي در حوز ه ها
هنوز حضور داشته باشند با كمال معذرت از شما
بايد گفت مردك مفتخور و لمپن درك و سواد و شعور و
معرفت و ايمان تو بيشتر است يا شيخ بهايي سلطان فقه
شيعي كه ميفرمايد مثنوي او چون قران مدل
هادي قومي و قومي مظل

حیدر در تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۵ :
روزی شمس از مولوی شاهدی

روزی شمس از مولوی شاهدی زیباروی التماس کرد. مولوی حرم خود را در دست گرفته در میان آورد و گفت: این خواهر جانی من است. شمس گفت: نازنین پسری می خواهم، مولوی فی الحال فرزند خود سلطان ولد را پیش آورد و گفت: این فرزند من است. شمس گفت: حالیا اگر قدری شراب دست می داد ذوقی می کردم. مولوی بیرون آمد و سبویی از محله جهودان پر کرده و بیاورد.
مدرک: نفحات الانس جامی با تصحیح مهدی توحیدی پور ص ۴۶۶

ایرانی گم نام در تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۵ :
مار گزیده ازریسمان سیاه و سفید میترسد

بابا جان این آیت الله مارگزیده در حوزه !! را به یک روانپزشک متبحر نشان بدهید تا مثل بیچه که ترتیبش را داده بودند توهم نزند !!!!!!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)