واکنش خامنه‌ای به افشای خبر دیدار با احمدی‌نژاد:

مومن حرف امانت را پخش نمی‌کند

علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی به افشای خبر دیدار وی با محمود احمدی‌نژاد و مخالفتش با نامزدی مجدد وی در انتخابات آینده ریاست جمهوری واکنش نشان داد.

آقای خامنه‌ای در درس خارج فقه روز یک‌شنبه (چهارم مهر) خود گفته «شایعه‌پراکنی‌ها مضرات بزرگتری دارد، غالبا هم وقتی نقل می‌کنند، دقیق نقل نمی‌کنند.»

وی بی آنکه نامی از مسئول دفترش ببرد٬ گفته که یک فرد «حرفی که به او به عنوان امانت سپردند آن را به اصدقای خودش هم نمی‌گوید.»

از محمد محمدی گلپایگانی٬ مسئول دفتر علی خامنه‌ای که گفته می‌شود در جلسه سوم شهریور رهبر جمهوری اسلامی با احمدی‌نژاد حضور داشته٬ به عنوان منبع اصلی انتشار خبر این دیدار و برخی محتویات آن نام برده می‌شود.

براساس اعلام محافظه‌کاران آقای خامنه‌ای در این دیدار با قاطعیت اعلام کرده که مخالف نامزدی محمود احمدی‌نژاد در انتخابات آینده ریاست جمهوری است.

خامنه‌ای هم در واکنش به انتشار اخبار در مورد این دیدار گفته «گاهی حرفی را به ما می‌گویند به عنوان مشورت و گاهی درد دل؛ دلش نمی‌خواهد غیر کسی که شنونده است کس دیگری متوجه بشود.»

وی افزوده «حرفی می‌زنند٬ ما برویم این را به رفقا بگوییم. در حالی که او {احمدی‌نژاد} این حرف را امانت سپرده است و راضی نیست کسی بفهمد. مومن {گلپایگانی} این کار را نمی‌کند.»

رهبر جمهوری اسلامی ادامه داده «بعضی از این افراد می‌گویند اینکه به او گفتم مورد اعتماد است. غافل از اینکه او هم فردی دارد مورد اعتماد و همین جوری حرف پخش می‌شود.»

خامنه‌ای اضافه کرده «گاهی پخش کردن حرف ضررش فقط این است که گوینده حرف مایل نبود گفته شود. این هم ضرری است. گاهی اوقات مضرات بزرگتری دارد این شایعه پراکنی‌ها. غالبا هم وقتی نقل می‌کنند دقیق نقل نمی‌کنند.»

 

 

 

 

 

ارسلان در تاریخ ۷ مهر ۱۳۹۵ :
با این گفته خامنه ای معلوم می

با این گفته خامنه ای معلوم می شود افراد بسیار نزدیک به خامنه ای شاغل در بیت که سبب انتشار این خبر شدند، مؤمن نیستند. در نتیجه تمام مشورتهای ایشان و تصممیات پیامد آن همه در نتیجه مشورت با غیر مؤمنین می باشد. به همین خاطر هم هست وقتی ایشان در سال 88 با مشورت غیرمؤمنین اطراف خود و با تقلب در انتخابات احمدی نژاد متوهم را با آدمکشی و سرنیزه سپاه چهار سال دیگر رئیس جمهور نگه داشت، بعد از 8 سال فهمید و از کاندیدا شدن دوباره ایشان مانع شد.

مسعود در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
فاش کردن اسرار

آنکس که کزو گشت سر دار بلند--- جرمش آن بود که اسرار هویدا میکرد.

اقای خامنه ای خیلی از کسانی که در همین حکومت شما سرشان بالای دار رفت جرمشان این بود که اسراری داشتندکه نمی بایست افشا کنند وهمین عدم افشا باعث شد تا قوه قضائی این افراد را به اعدام کند. منجمله "سر موضع هستی"؟ یادتان که هست پس الان چگونه به خودی ها ایراد میگیرید که اسرار را نباید گفت.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)