ابراهیم رئیسی٬ تولیت آستان قدس رضوی:

حکومت شاه٬ منشاء زشتی و منکر در جامعه بود

 ابراهیم رئیسی٬ تولیت آستان قدس رضوی گفته «اگر حکومت فاسدی مثل حکومت ستم‌شاهی باشد٬ این حکومت منشأ همه زشتی‌ها و منکرها در جامعه خواهد شد.»

آقای رئیسی افزوده «نعمت ولایت فقیه بهترین نعمتی است که خداوند بر ملت ما ارزانی داشته و امروز خط ولایت در تمام جهان گسترش یافته است.»

وی اضافه کرده «انتظار اینکه آمریکایی‌ها بیایند گره از کار ما بگشایند بی‌جا است و در واقع آن‌ها دنبال منافع خود هستند.»

رئیسی با بیان اینکه «ما گره‌گشایی از مردم را در گرو اقتصاد مقاومتی می‌دانیم»، گفته «مسئولان باید در راستای رفع مشکلات معیشتی مردم تلاش کنند.»

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۳ مهر ۱۳۹۵ :
حکومت فاسد پهلوی با نود

حکومت فاسد پهلوی با نود میلیارد دلار درامد نفت از روز کشف نفت تا سال 57 ایران را اباد کرد و حکومت ولی فقیه با 800 میلیارد دلار درامد نفت ظرف 8 سال ایران را ویران کرد و تازه 110 میلیارد دلار آن هم گم شد ، طبق مقاله شادروان مهندس سحابی در مجله ایران فردا درآمد نفت ایران تا سال 57 مبلغ 90 میلیارد دلار بوده است !!
نعمت ولایت فقیه را هم حسن ایت شاگرد مظفر بقایی نوکر انگلیس به ایران ارزانی داشت !

رضا در تاریخ ۳ مهر ۱۳۹۵ :
شیرینی ولایت

واقعا ادم نمیدونه که از صحبتهای کرانمایه ایشان باید کریه کنه یا بخنده . اگر اون حکومت که در ان اکثریت نسبی مردم به ارامش زندگی میکردند و تازه چند سالی بود که درامد نفتی پیدا کرده بود و با همه دنیا در صلح و ارامش بود و تازه اول راه بود و همه اون خاندان در تمام اون دوران همراه با ابواب جمعیشان نتونستند سه هزار میلیارد تومان بالا بکشند را طبق فرمایش ملوکانه ایشان منشا منکر و زشتی بدانیم " نام این حکومت چهل ساله که حاصلش جز فقر و فحشا و فلاکت و هزاران هزار میلیارد دزدی و تباهی و فساد و ایجاد کارتلهای بزرگ اقتصادی که یک نمونه از ان همین مجموعه تحت امر ملوکانه جناب رییسی است را چه باید نامید . احتمالا بعد چل سال شاه از خاک بیرون امده و در حال دزدی و غارت و فسق و فجوره . چقدر لذت و نعمت ولایت برای ما مردم و کشورمان شیرین بوده ! البته ایشان حق دارند چون قطعا برای ایشان و هم مسلکانشان خیلی شیرین بوده !

مسعود در تاریخ ۲ مهر ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
تناقص ها

دربیان دورغ ادمی اجبارا دچار تناقض خواهد شد . اگر حکومت ستم شاهی بد است وخداوند توجه ویژه به ملت ایران داشت و پدیده نوظهور ولایت فقیه را به مردم ایران عنایت کرده چرا خدا این عنایت را در طول دو هزار سال وجود حکومت های شاهنشاهی به ملت ایران عنایت نکرد؟اگر قرار است مردم با اقتصاد مقاومتی شکم چسبیده به استخوان پشت خودرا سیر نگه دارند پس این عنایت واصله

(ولایت فقیه) به چه دردی میخورد و چرا گره از کار فرو بسته مردم نمی گشاید.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)