مهدی فضائلی، مشاور فرهنگی فرمانده سپاه:

رهبر٬ احمدی‌نژاد را از نامزدی در انتخابات نهی کرده است

مهدی فضائلی، مشاور فرهنگی فرمانده سپاه گفته علی خامنه‌ای، محمود احمدی‌نژاد را از حضور در انتخابات آتی ریاست جمهوری «نهی صریح» کرده است.

وی در یادداشتی نوشته که پس از دیدار احمدی‌نژاد با خامنه‌ای٬ «قطعی است که وی با نهی صریح رهبر معظم انقلاب، برای ورود به میدان رقابت انتخابات ریاست ‌جمهوری سال آینده مواجه شده است.»

فضائلی٬ مخالفت رهبر جمهوری اسلامی با نامزدی رئیس دولت‌های نهم و دهم در انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال ۹۶ را برخاسته از «تدبیر، یعنی لایه‌های زیرین و صفحات پسینی ماجراها را دیدن» عنوان کرده است.

وی مخالفت خامنه‌ای را نشان‌دهنده «شجاعت» وی دانسته و افزوده وی بدنبال «پیشگیری از تکرار تجربه‌های پرهزینه و خسارت‌بار، جلوگیری از عقبگرد و یا درجا زدن، آینده‌نگری و قدرت جلوگیری از معضلات» است.

به نظر می‌رسد آقای خامنه‌ای که پیش از این حمایت صریح خود از محمود احمدی‌نژاد نسبت به سایر نامزدهای ریاست جمهوری را نشان داده بود٬ برای پرهیز از ایجاد آشفتگی‌های تازه در کشور مخالفت خود از کاندیداتوری احمدی‌نژاد را به صراحت به وی اعلام کرده است.

پیش از این نیز غلامرضا مصباحی‌مقدم٬ سخنگوی جامعه روحانیت مبارز به صراحت گفته بود «جامعه روحانیت هیچ اقبالی نه به شخص احمدی‌نژاد و نه به کاندیداهای مورد حمایت وی نخواهد داشت.»

‌عباس امیری‌فر٬ روحانی نزدیک به احمدی‌نژاد که در دولت دهم رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری بود نیز  با انتشار مطلبی نوشته بود «بنابر اخبار غیررسمی٬ ۱۰ نفر از اعضای شورای نگهبان در جلسه غیررسمی که داشته اند نظرشان ردصلاحیت احمدی‌نژاد بوده است.»

 

 

 

جمال در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۵ :
آقا نشان دادن که از نظر بصیرت

آقا نشان دادن که از نظر بصیرت پایین ترین از همه قرار دارد چون بالاخره بعد از 8 سال که ملت علیه بی کفایتی و خسارت بار بودن احمدی نژاد به اعتراض سراسری دست زد، تازه فهمیده چه گندی بالا آورده بود که اکنون دیگر با زور سرنیزه سپاه نیز قابل کتمان نیست. به همین خاطر کسی را که روزی نظراتش را به نظرات خود نزدیکتر از بقیه می دانست در برابر فشار افکار عمومی و آوارهای سهمگینی که این ملیجک بر اقتصاد کشور از طریق اختلاسها و دزدیها کلان خراب کرد، تازه فهمیده که چقدر فاقد بصیرت بوده که 8 سال پیش با دزدی رای و سرکوب و کشتار بی رحمانه مردم او را چهار سال دیگر به ناحق بر تخت ریاست جمهوری نگه داشت. امیدوارم آقا روزی هم بفهمد که اولاتر از احمدی نژاد خود اوست که لیاقت و شایستگی رهبری ملت بزرگ ایران را ندارد و غاصبانه و از روی کلک و دروغ طی یک شعبده بازی در سال 68 رفسنجانی او را بر کرسی رهبری نشاند. هر چند که رفسنجانی از کرده خود پشیمان شد ولی این رهبر تقلبی با استفاده از سرنیزه سپاه قدرت را قبضه کرد و بسان خری شد که بردند پشت بام و حالا پایین بیا نیست مگر اینکه هم خودش را هلاک کند و هم خانه را.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)