حسین سلامی٬ جانشین فرمانده کل سپاه:

رهبر از سپاه خواسته مقابل نفوذ فرهنگی بایستد

حسین سلامی٬ جانشین فرمانده کل سپاه گفته «سپاه در حوزه فرهنگی حتماً در مقابل نفوذ دشمنان می‌ایستد» و رهبر جمهوری اسلامی هم از سپاه خواسته وارد این موضوع شود.

آقای سلامی افزوده «سپاه با رصد اطلاعاتی جریانات، افراد و مسیرهایی که دشمن تلاش می‌کند از آن نفوذ کند، با آن مقابله خواهد کرد.»

وی اضافه کرده «اگر تفکر ما با دشمن هم راستا شود نفوذ اتفاق افتاده و ما نباید اجازه این کار را بدهیم.»

این فرمانده نظامی گفته «ملت ایران اجازه استحاله فرهنگی به هیچ‌کس را نخواهد داد و نظام اطلاعاتی و فرهنگی سپاه در مقابل جریان نفوذ می‌ایستد.»

وی افزوده که علی خامنه‌ای در دیدار روز یک‌شنبه فرماندهان سپاه از اعضای این نیروی نظامی خواسته وارد مقوله «نفوذ فرهنگی» در ایران شوند.

سلامی گفته «آمریکایی‌ها به دنبال این هستند تا دستگاه محاسبات مسئولین ما را تغییر بدهند یعنی مسئولین ما را از عقلانیت دینی به عقلانیت مادی سوق دهند.»

 

 

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ :
در کجای دنیا نابغه ای سراغ

در کجای دنیا نابغه ای سراغ دارید که بتواند در مقابل استحاله فکری بایستد ، ولی ما داریم !!

مسعود در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
من نفهمیدم

خلاصه من نفهمیدم کار سپاه حفاظت از مرزهاست یا کارش محافظت از انقلاب است. یا اینکه کارش پیشبرد امو اقتصادی است. اینها را اگر نمیدانیم حداقل این یکی را میدانیم که کارروحانیت ترویج امور دینی ومبارزه با نفوذ ایدئولوژیک وفرهنگی است الحمدلله معلوم شد این اقا حتی در کارهای مربوط به کار خودش هم وا مانده حالا از سپاه میخواهد کار فرهنگی کند بنابراین شما به درد چکاری میخورید؟

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)