محمدعلی جعفری٬ فرمانده کل سپاه پاسداران:

دانشگاه سپاه با هدف الگوسازی برای سایر دانشگاه‌ها تشکیل شد

محمدعلی جعفری٬ فرمانده کل سپاه پاسداران گفته این نیرو با «رصد به روز تهدیدات فراروی انقلاب اسلامی»٬ خود را برای مقابله با آنها آماده می‌کند و هدف از تشکیل دانشگاه سپاه٬ «الگوسازی برای سایر دانشگاه‌ها» بوده است.

فرمانده کل سپاه با بیان آنکه «انقلاب اسلامی در این مقطع حساس به شدت نیاز به الگوسازی در تمامی ابعاد دارد»٬ اضافه کرده «پایه‌گذاری یک الگوی اسلامی انقلابی برگرفته از مبانی و ارزش‌های دینی از رسالت‌های مهم» سپاه است.

جعفری با بیان اینکه «دانشگاه‌های سپاه باید در همه ابعاد الگو باشند»٬ هدف سپاه از تأسیس دانشگاه را «الگوسازی برای سایر دانشگاه‌ها در مباحث علمی و ارزشی» اعلام کرد.

آقای جعفری٬ «حفظ و حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن را رسالت اصلی» سپاه دانسته و افزوده «تنها یک بعد آن عمل نظامی» است.

وی گفته «سپاه با رصد دقیق و به روز تهدیدات فراروی انقلاب اسلامی خود را برای مقابله با آن آماده می‌کند» و «آمادگی همه جانبه در دفاع از انقلاب در تمامی عرصه‌ها را در خود ایجاد می‌کند.»

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که قرار بوده در سیاست دخالت نکند٬ وارد همه عرصه‌های سیاسی٬ فرهنگی و اقتصادی کشور شده و روز به روز فعالیت‌های خود را گسترده‌تر می‌کند.

 

 

 

 

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)