علی اسلامی٬ امام جمعه تاکستان:

کشورهای بی‌شخصیت جهان هم ما را تحقیر می‌کنند

علی اسلامی٬ نماینده استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفته دولت حسن روحانی نتوانسته در داخل به اقتصاد «رونق» ببخشد٬ موفق به جذب سرمایه‌گذار خارجی هم نشده و وضعیت ایران در دنیا به جایی رسیده که کشورهای «بی‌شخصیت نیز ما را تحقیر می‌کنند.»

امام جمعه تاکستان افزوده «توده مردم وضع اقتصادی‌شان بد است. تولید داخلی کنار گذاشته شده و کالاهای قاچاق از خارج وارد می‌شود. بالاترین رقم ارز برای جنس قاچاق مصرف می‌شود.»

وی اضافه کرده «کارخانه‌ای می‌شناسم که ۷۰۰ کارگر داشت٬ اما اکنون ۱۳۰ کارگر دارد و سرپرست قریب ۵۰۰ خانوار بیکار شدند. کارخانه‌ای که ۲۰۰ کارگر داشت به ۳۰ کارگر بسنده کرده است. علت اصلی این است که تولید داخلی نیست و قاچاق فراوان شده است.»

آقای اسلامی همچنین از وضعیت ایران درجهان ابراز نگرانی کرده و گفته «وضع‌ کنونی ما در جهان جای نگرانی دارد و کشورهای بی‌اهمیت و بی‌شخصیتی که جایگاهی در جهان ندارند نیز ما را تحقیر می‌کنند.»

به گفته وی «با پاسپورت ایرانی برخورد بدی می‌کنند. امیدواریم دولت به این مسئله توجه کند که در دنیا وضعیت خوبی نداریم و این وضعیت را جبران کند وگرنه در تاریخ ایران ثبت می‌شود که انقلاب اسلامی در این مقطع بسیار تضعیف و تحقیر شد.»

 

 

 

مسعود در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
سی سال پیش

سی سال پیش در فرودگاه آلمان پاسپورت ایرانی ها را با دستمال کاغذی بر میداشتند. در قاچاق هم از رئیس جمهور قبلی بپرس که منظورش از برادران قاچاقچی که گمرکات را در دست خود داشتند وکسی حق ورود و خروج اجناس بدون اجازه را نداشت چه کسانی بودند. ضمنا از اطرافیانت انهائیکه اندکی سواد اقتصادی دارند بپرس که تعطیل شدن یک کارخانه باید چه فرایندی را در طول چه زمانی طی کند تا به این نقطه برسد که کارگران اخراج وکارخانه از چرخه تولید خارج شود. پرفسور . آدام اسمیت. بیخود عمرت را در حوزه هدر دادی تو باید میرفتی کمبریج یا آکسفورد تدریس میکردی.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ :
تحقیرها که البته نشانه اقتدار

تحقیرها که البته نشانه اقتدار نظام است و برای رونق اقتصادی هم پول لازم است ، مقام عظمای ولایت دستور بدهند 110 میلیارد دلار گمشده درامد نفت پیدا شود تا به زخم اقتصاد ویران شده در دوران معجزه هزاره سوم ، که نظرش به نظر ولایت نزدیک بود ، بزنند !!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)