علی شیرازی٬ نماینده خامنه‌ای در سپاه قدس:

هاشمی در زمین آمریکایی‌هایی که مثل گاو تحلیل می‌کنند٬ بازی نکند

علی شیرازی٬ نماینده رهبر جمهوری اسلامی در نیروی قدس سپاه پاسداران از اکبر هاشمی رفسنجانی خواسته در حرف زدن٬ «دقت بیشتری» کرده و «درست حرف بزند» و در زمین آمریکایی‌هایی که مثل «گاو» تحلیل می‌کنند٬ بازی نکند.

وی این اظهارات را در واکنش به سخنان هاشمی مبنی بر اینکه ممنوعیت داشتن نیروی نظامی در ژاپن و آلمان بعد از جنگ جهانی دوم٬ موجب پیشرفت علمی این دو کشور شد٬ بیان کرده است.

شیرازی٬ اطلاعات هاشمی درباره وضعیت نیروهای نظامی ژاپن و آلمان در دوره یادشده را «ناقص و غیر دقیق» دانسته و به وی هشدار داده «بداند که بود یا نبود نیروهای مسلح در دست قدرت ایشان٬ آقای روحانی و دولت نیست.»

نماینده خامنه‌ای در سپاه قدس از هاشمی خواسته نه تنها در «حرف زدن خود دقت بیشتری بنماید»٬ بلکه «مراقبت کند تا آب به آسیاب دشمن نریزد.»

وی ضمن انتقاد از هاشمی بدلیل آنچه «بهره برداری دشمن از سخنانش» عنوان کرده، به وی گفته «باید موضع خود را شفاف بیان کند و حرف خود را پس بگیرد و از این به بعد نیز درست حرف بزند.»

شیرازی هاشمی را تهدید کرده مراقب «آبروی» خود باشد و افزوده «آمریکایی ها امروز نیز مثل گاو تحلیل می کنند و بازی کردن در زمین این گاوِوحشی، هرگز به نفع ملت ایران؛ حتی جناب هاشمی نیست.»

 

 

 

ايراني در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۵ :
تحليل گاوي از شماست رفيق

خيلي نگذشته از زماني كه همين مردم با دست خالي و نيروي نظامي يه نظام بظاهر پر قدرت و كاملا مسلح شاهنشاهي رو ساقط كردن بنابراين يادت نره اين زور و سلاح نيست كه فعلا دست تو و امثال توه كه باعث پايداري نه چند صباح ديگر تمام ميشه دست همه شما رو ميشه مثل خيلي زورگو هاي ديگه تاريخ بدان و بفهم كه فقط درستي صداقت و پاكي ادما و دولت ها پايدار ه و ادامه حيات ميده

مسعود در تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۵ :
آقای/خانم کاربر مهمان به نظرت

آقای/خانم کاربر مهمان

به نظرت کجای حرف آقا رضا اشتباهه که امیرالمومنین بخواد گردنش را بزنه.

حالا جدای از گردن زدن و اموال بیت المال و این حرفها، مگر غیر از اینه که این آقای شیرازی که نماینده بالاترین شخصیت مملکته با ادبیات چاله میدونی از کسی نقد کرده. اگه ظریقه صحبت کردن ایشون (آقای شیرازی) مورد تایید شماست من دیگه واقعا حرفی ندارم.

کاربر مهمان در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ :
آقا رضا امير المؤمنين اگر

آقا رضا امير المؤمنين اگر بياد كه اول گردن امثال تو رو ميزنه
مگر اينكه منظورت از اميرالمؤمنين معاويه و يا ابوبكر بغداديه

رضا در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ :
شعبان بی مخ های امروزی !

چقدر بعضی از این ادما بی شخصیت و بی تربیت هستند . جالب تر اینکه هر کدام از اینها یه لقب نماینده ولی فقیه هم پشت اسمشون دارند و انواع و اقسام تحلیلهای بیخودی و امیخته به سخیف ترین و زشت ترین الفاظ رو استفاده میکنند . اینها شدند مدعی اسلام و ترویج دهنده اون با این گردنهای کلفتی که با اموال بیت المال اینجوری پهن شده که ای کاش امیرالمومنینی بود و با شمشیرش گردن این فربه شدگان با اموال بیت المال رو نوازش میداد . به حق که لقبی بهتر از شعبان بی مخ های امروزی شامل هالشون نمیشه .

مسعود در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
تب گاوی یا تب مالت و

تب گاوی یا تب مالت و انفلونزای گاوی شنیده بودیم ولی تحلیل گاوی نشنیده بودیم. تحلیل گاوی چه جور تحلیلی است مثلا با شاخ با هم صحبت میکنند؟ واقعا جای شگفتی است یک ادمی که از نظر سن وسال وتجربه سیاسی حتی از بچه هاشمی کم سن وسال تر است اورا انذار میدهد که پخته تر صحبت کند . اینگونه بیان نظر از یک پر رویی مضاعف حکایت میکند. ولی من هم از یک جنبه دیگر به اقای هاشمی تذکر میدهم درست صحبت کند حداقل برای افراد کم سواد وکم اطلاعی مثل این شیخ واضح تر و گویا تر صحبت کند تا برای انها شائبه ای بوجود نیاید.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)