عبدالله حاجی صادقی٬ جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه:

این بانک‌ها هستند که از همکاری نکردن با سپاه آسیب می‌بینند

عبدالله حاجی صادقی٬ جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران می‌گوید این بانک‌ها هستند که اگر «منابع سپاه» را از دست بدهند آسیب می‌بینند.

اظهارات وی واکنشی  به انتشار خبری مبنی بر توقف خدمات ارزی به سپاه از سوی شماری از بانک‌های ایرانی از جمله ملت و سپه بدلیل توافق با گروه ویژه اقدام مالی و تحریم سپاه از سوی اتحادیه اروپا و سازمان ملل است.

این خبر اندکی پس از انتشار از سوی خبرگزاری میزان حذف شد.

آقای حاجی صادقی افزوده «سپاه آنقدر توانایی دارد که بتواند خودش را اداره کند و این دیگران هستند که به سپاه احتیاج دارند.»

وی اضافه کرده پیوستن ایران به  قرارداد اخیر {با گروه ویژه اقدام مالی} «آسیبی به تشکیلات سپاه به لحاظ اقتصادی وارد نمی‌کند...بعضی از نظام‌های بانکی ما اگر منابع سپاه را از دست بدهند، آنها هستند که آسیب می‌بینند.»

امضای این توافقنامه از سوی ایران که احمد جنتی٬ دبیر شورای نگهبان گفته «محرمانه» صورت گرفته٬ با واکنش بسیار شدید محافظه‌کاران کشور مواجه شده است.

 

 

 

رضا در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ :
در جواب مسعود صحبت اقای جنتی

در جواب مسعود صحبت اقای جنتی در ادامه الفاظ نویی است که ایشان هنگام محکوم کردن رژیم ددشمش ددشمشانه ددش دشا اسرائیل بکار برده بود. ایشان در حال گسترش ادبیات سیاسی مدل جمهوری اسلامی است که چنین کلماتی را می فرمایند. مشکلی نیست به 100 سالگی که رسیدند راه می افتند و صحبت کردن را کامل می کنند. در آن موقع خامنه ای هم پست ریاست فرهنگستان را برای ایشان می زنند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ :
چه خوب! پس بگذارید بانک ها

چه خوب! پس بگذارید بانک ها آسیب ببینند.

مسعود در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
پی پی تی تی

نمی دانم نماز جمعه را دیدید یا نه؟ اقای جنتی راجع به توافق ایران در مبارزه با پولشوئی سخنرانی کرد. در حین صحبت هایش گفت این قرارداد "( تی پی پی اف تی پی)"ایران را متضرر میکند. من متوجه منظور حاج آقا نشدم شما اگر متوجه شدید به توضیح دهید این - تی پی پی اف تی پی - به چه معنی است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)