محمدرضا نقدی٬ فرمانده سازمان بسیج:

نژاد آمریکا بر پولشویی و قاچاق بچه است

محمدرضا نقدی٬ فرمانده سازمان بسیج گفته که «کل نژاد آمریکا و غرب بر پولشویی، تبانی با قاچاقچیان سلاح، مواد مخدر و قاچاق بچه‌ است.»

آقای نقدی افزوده «اصلا مبارزه با پولشویی در قاموس آمریکا و غرب یک طنز است» و آنها «به دنبال تضعیف توان نظامی و دفاعی ایران هستند.»

وی اضافه کرده «آمریکا می‌خواهد راه معامله را با قرارگاه خاتم را سد کند»٬ «چون سپاه جای کمپانی‌های بزرگ بین‌المللی در عسلویه و سدهای بزرگ» را گرفته است.

به گفته رئیس سازمان بسیچ قصد غرب «از FATF، نه مبارزه با پولشویی،  بلکه کنترل جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مستضعفین جهان» است.

وی اضافه کرده «اگر قصد آنها مبارزه با تروریسم است، خود آمریکا بزرگترین حامی تروریست‌هاست و بیشترین سلاح را در اختیار گروه‌های تروریستی قرار می‌دهد.»

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ :
خبیث تر از امریکا که هیچ ،

خبیث تر از امریکا که هیچ ، خداوند موجودی خبیث تر و رذل تر از اخوند نیافریده است ، واقعا که جامع الشرایط هستند و جانورانی قابل مطالعه !

کاربر مهمان در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ :
مجسمه بلاهت به غایت لُمپن

یک اظهارنظر کوتاه از مجسمه بلاهت به غایت لُمپن و چند گاف بزرگ مستقیم و غیر مستقیم.[[ وی اضافه کرده «آمریکا می‌خواهد راه معامله را با قرارگاه خاتم را سد کند٬ «چون سپاه جای کمپانی‌های بزرگ بین‌المللی در عسلویه و سدهای بزرگ» را گرفته است. بزرگ سرمایه داران نظامی غارتگر]].
[قصد غرب «از FAطF، نه مبارزه با پولشویی]؛ایشان، پول شویی برادران قاچاقچی خودمان، را پذیرفته. [«اگر قصد آنها مبارزه با تروریسم است] ،بله شک نکن، قصدشان مبارزه با تروریسم است،ازجمله تروریسم ،پولشویی و قاچاق ،برادران قاچاقچی.
این جمله تهوُّع آور نژاد پرستانه و لُمپنیسم، یک عرب عراقی است در جمله ای که ضماً نشان از بیسوادی وی را دربر دارد.[[«کل نژاد آمریکا و غرب بر پولشویی، تبانی با قاچاقچیان سلاح، مواد مخدر و قاچاق بچه‌ است.»]].

کاربر مهمان در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ :
سردار قیاس به نفس فرموده کلیه

سردار قیاس به نفس فرموده کلیه سوابق مشعشع خود را به نژاد امریکا نسبت دادند و با همزاد پنداشتن امریکا با خود کلی هم خرکیف شدند !

ايليا در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ :
توجيه ابليسي

مشكل اغايان اينستكه ميگويند چون ديگران بد
هستند پس ما خوب هستيم اغاي دو تابعتي كاملا
درست است امريكا خبيث ايا شما غير از اين
هستيد؟! انچه كه ما ميبينيم دست كمي از امريكا
نداريد اما بصورت خيلي مكارانه و رندانه و موزيانه
نه عزيز اغا دوران اين شعارها و تله تاترها گذشته

مسعود در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
شفای عاجل

خدایا ترا به حق اولیا وانبیا و اوصیا وهمه پاکان روزگار این بنده بی گناه مریض احوال را هر چه زودتر شفا عاجل عنایت بفرما.ضمنا از اقایان اطبا علم روانشناسی تقاضا دارم نوع بیمار ی این بیچاره را مرقوم بفرمایند تا حداقل در برخورد با ابن آدم متوجه باشیم به چه بیماری مبتلا هست واگر خطری دارد زیاد به او نزدیک نشویم.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)