احمد جنتی٬ رئیس مجلس خبرگان رهبری:

توافق با گروه ویژه مالی محرمانه امضا شده است

احمد جنتی٬ رئیس مجلس خبرگان رهبری از امضاکنندگان توافق با گروه ویژه اقدام مالی خواست امضای خود را پس بگیرند٬ خواستار معرفی شفاف متهمان پرونده دریافتی‌های نجومی شد و از نمایندگان مجلس و سایر مسئولانی که در قبال این پرونده سکوت کرده‌اند نیز انتقاد کرد.

وی هدف گروه ویژه اقدام مالی را تحریم «خودی» از سوی «خودی» در داخل کشور دانسته و افزوده «دشمن می‌خواهد سپاه و نهادهای انقلابی را تحریم کند...قرارگاه خاتم با این همه خدمات بسیاری (که اکثریت نمی‌دانند) را می‌خواهند تحریم کنند.»

وی از امضاکنندگان این توافق پرسیده «شما چه جراتی دارید که چنین کاری می‌کنید؟ مجلس می‌خواهد چه کار کند؟ مجلس نباید در این قضیه ساکت باشد... این قرارداد مسئله بسیار پیچیده و مهمی است که اگر اتفاق بیفتد ما باید فاتحه بسیاری از چیزها را بخوانیم...امضاکنندگان باید امضای خود را پس بگیرند.»

جنتی اضافه کرده که امضاکنندکان٬ این توافق را «محرمانه» امضا کرده‌اند و با اینکه «در هر صورت جلوی این امر گرفته می‌شود٬ ولی باید درسی برای این‌ها شود که خدا و انقلاب و نظارت مردم را در نظر بگیرند و بعد هر کاری که می‌خواهند بکنند.»

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از اظهاراتش گفته که باید به صورت شفاف متهمان و متخلفان حقوق‌های نجومی معرفی شوند و از مجلس بدلیل ضعف در نظارت بر کشور انتقاد کرده است.

وی گفته «چرا کسی نظارت نمی‌کند. مجلس کجاست؟ بنده به نمایندگان مجلس هم گفتم که شما وظیفه نظارت دارید. اگر نظارت می‌کردید که این گونه نمی‌شد.»

جنتی ادامه داده «من نمی‌خواهم راجع به مقاماتی که متخلفان زیرنظر این افراد کار می‌کردند سخن بگویم که چرا اینها نشستند و نگاه کردند. سوال اینجاست آیا اینها بی‌خبر بودند و یا با خبر و راضی؟ خوی اشرافی‌گری اگر بر متخلفان حاکم است بر این مقاماتی که ساکت بودند هم حاکم است.»

 

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ :
اصلا نمی دونه جریان توافق

اصلا نمی دونه جریان توافق مالی چیه ها. بهش گفتن برو نماز جمعه این چیزا رو بگو خط و نشون بکش. بله خدمات قرارگاه خاتم بسیار زیاد است نظیر ورشکست کردن شرکت های دیگر و مکش پول های کشور و ساخت یک اگو با خرج ساخت یک نیروگاه. تطمیع و ارعاب سایر شرکت ها در قراردادها و ...

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ :
ظاهرا این جنتی هم کلی دلار

ظاهرا این جنتی هم کلی دلار شسته نشده در انبان دارد !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)