حمید روحانی٬ رئیس بنیاد تاریخ پژوهی انقلاب اسلامی:

مسئولان با دروغ می‌خواهند کارهای نکرده خود را صدبرابر جلوه دهند٬ شادی٬ دختران و پسران را از انسانیت تهی می‌کند

حمید روحانی٬ رئیس بنیاد تاریخ پژوهی انقلاب اسلامی گفته «دشمن» قصد دارد از راه کنسرت و شاد بودن دختران و پسران٬ آنها را از «انسانیت» تهی کرده و «استحاله» کند٬ مسئولان می‌خواهند با «نیرنگ و دروغ»٬ کارهای نکرده خود را صد برابر جلوه دهند و نباید مقابل «اشتباهات» آنها سکوت کرد.

آقای روحانی از حاکم شدن «شرایط مادیت»٬ «فساد»٬ «دوری از انسانیت»٬ «خودبینی، خودخواهی و منیت» بر کشور انتقاد کرده است.

وی افزوده «مشکل مملکت هم همین است که افرادی امروز مسئولیت گرفته‌اند که بعضی دچار همین مشکل هستند که با دروغ، تهمت، ترفند و نیرنگ می‌خواهند کاری انجام نداده، کار را صد برابر جلوه دهند.»

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی انقلاب اسلامی اضافه کرده که نباید «مقابل اشتباهات، خط و رفتار نادرست مسئولان کوتاه بیاییم و سکوت کنیم»٬ «بلکه باید از دولت برای رفع این ناراستی‌ها مطالبه کنیم.»

روحانی در بخش دیگری از اظهاراتش٬ درباره آنچه تلاش «دشمن» برای «استحاله نظام از درون» نامیده٬ اشاره کرده و گفته «اولین قدم آن این است که سعی کنند ملت ما را به فساد و فحشا بکشند و به عیش و نوش سرگرم کنند، به وسیله کنسرت و اینکه مردم باید شاد باشند، این‌ها می‌خواهند تا آنجا که می‌شود دختران و پسران جوان ما را از انسانیتی که امام ساخته است، تهی کنند.»

وی «کم بها دادن و کم رنگ کردن نظریات» علی خامنه‌ای و «زیر سؤال بردن ولایت فقیه»، «ترویج اشرافی گری و زندگی تجملاتی»، «کنار زدن امر به معروف و نهی از منکر»، «حمایت از حقوق‌بگیران نجومی»، «سلب اعتماد مردم نسبت به نظام»، «نسبت ناروا به پیشوایان دینی دادن»، «سرکوب نیروهای انقلابی و حزب‌اللهی با حربه تندرو، خشونت طلب و افراطی نامیدن» آنها را از «قدم‌های رسیدن به هدف استحاله» عنوان کرده است.

 

 

 

 

nima در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ :
خدایا ما در چنگال چه قومی

خدایا ما در چنگال چه قومی گرفتار شدیم که از شادی مردم وحشت دارن .یعنی این دوران که سرازیر میشه

مسعود در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
گریه کنید

" گریه کنید مسلمانها گریه ثوابه". یادش بخیر تیاتر شهر قصه. پنجاه سال پیش زنده یاد مفید این داستان زندگی ملاها را به خوبی ترسیم کرد و تمام زوایا تاریک خانه فکر این قوم منحط را بازگو کرد.الان باید دوباره به جوانان یادآور شد که بروند این نوار را پیدا کنند وبنشینند وانرا حتی برای صد بار هم که شده گوش کنند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ :
انسانیتی که از چهره این مومن

انسانیتی که از چهره این مومن تتق میزند و انسانیت سر ریز شده در کهریزک تماما ناشی از تهجد و گریه های شبانه است !

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ :
ای کاش ایشان کمی هم از خودش

ای کاش ایشان کمی هم از خودش میگفت که مشخص شود وی کیست و به چه مناسبت خودرا ناصح مردم میداند. این اقا در تلاش اسک برای خود هویتی دست و پا کند. این ادبیات فقط از انسان های فرصت طلب و جاهل صادر می شود.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)