محی‌الدین حائری شیرازی:

تنها انسان بیمار برهنگی را خوب می‌داند

محی‌الدین حائری شیرازی٬ عضو مجلس خبرگان رهبری گفته «حجاب یک پوشش فطری است و انسان باید بیمار شده باشد که برهنگی را خوب بداند.»

آقای حائری شیرازی افزوده «اظهار برهنگی انتهای انحطاط است و این جنگ با فطرت است؛ تفاوت انسان با حیوان در فطرت و حیا است.»

این روحانی محافظه‌کار در بخش دیگری از سخنان خود گفته «غرب برای مقابله با حیا با فطرت مسلمانان می‌جنگد.»

وی همچنین اظهار کرده «جهان آخرت با کسی شوخی ندارد و متعلق به کسانی است که کوچک ترین تعلق دنیایی نداشته باشند.»

حائری شیرازی در بخش دیگری از سخنان خود افزوده که «رئیس جمهوری باید اطاعت بی چون و چرا از رهبر و امامش کند.»

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ :
مسعود جان ، با این حرفها این

مسعود جان ، با این حرفها این پیرمرد را فرستادی دنبال بز !

مسعود در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
اقای حائری

اقای حائری حتی حیوان هم سعی میکند وخلقتش بر این منوال است که یک پوششی بر بدنش بعنوان استتار قرار دارد. بیشتر حیوانات بجای این لباس که برتن بنده جنابعالی هست یک زمانی ماهم پشم ومو بربدن ما قرار داشت کم کم بر اثر تکامل بدن ما از این پوشش خارج شد وهمین موضوع زمینه ای شد تا انسان برای پوشش خود از لباس استفاده کند.بعدها ما از همان پشم حیوانات لباس تهیه کردیم.با عرض پوزش تنها حیوانی که یک کم بی حیا تشریف دارد وهیچ ادابی را رعایت نمی کند بز است که ستر عورت ندارد.

مسعود در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
درغرب

اقای محترم یک سفر به کشورهای اروپایی برو. ودر خیابانها قدم بزن. انوقت از حرفی که میزنی وتصوری که نسبت به مردم آن کشورها داری خجالت خواهی کشید. من چند سال پیش به فرانسه رفتم و سعی کردم از نظر مردم شناسی در ذهن خودم برآوردهای داشتم.جالب است که به شما وافرادی مانند شما بگویم که چقدر از دنیای واقعی فاصله داریم وچقدر مغرضانه به انها نگاه میکنیم. اولا من در طول اقامتم شاید یک یا دو مورد دیدم که مردم حریم ها را رعایت نکرده باشند وجالب اینکه من کمتر زن ویا دختری را دیدم که مثل بانوان کشور ما آرایش های انچنانی کرده باشند.در کمال سادگی وبی پیرایگی در خیابان ومحل کار خود تردد میکنند. ولباس های انها در کمال سادگی وبا یک پوشش مناسب انسان بر تن داشتند انها تازه باید بیایند ایران تا مدلینگ را در ایران از ما یاد بگیرند. چون انها اصلا در قید وبند این افکار نیستند که حتما زن باید با یک (من ) لوازم ارایش به خارج از خانه برود.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)