امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی٬ نماینده مجلس:

اعتقاد برخی مدیران برداشت سهم از سفره انقلاب است

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی٬ عضو هیات رئیسه مجلس می‌گوید برخی از مدیران جمهوری اسلامی معتقدند باید «سهم» خود را از «سفره انقلاب» برداشت کنند.

وی ماجرای فیش‌های حقوقی نجومی را «ماحصل یک چرخش ایدئولوژیک در مدیران کشور» دانسته که «به پست‌ها به عنوان یک طعمه دنیایی نگاه می‌کنند.»

این نماینده با انتقاد از فقدان یک «سیستم نظارتی آهنین مشابه کشورهای غربی» در ایران» افزوده «غالب افراد می‌بینند که کسی مراقب آنها نیست٬ می‌گویند چرا ما نخوریم و نبریم؟»

به باور قاضی‌زاد هاشمی٬ «این‌گونه افراد اعتقاد دارند، سفره انقلاب پهن است و سهم خود را از آن برداشت می‌کنند.»

این نماینده این نوع افراد را دارای «خوی اشرافی‌گری» دانسته و اضافه کرده که آنها در هر دو جناح اصلاح‌طلب و محافظه‌کار وجود دارند.

وی گفته «اگر کسی در پستی منصوب می‌شود، نباید دزد باشد و بعد هم نباید رها شود و نظارت بر روی او انجام شود و اگر تخلفی صورت گرفت، اطلاع‌رسانی شود. اگر ما در کشور ۱۳ هزار نفر را کنترل کنیم، برخی مسائل حل می‌شود.»

افشای برداشت‌های کلان برخی مدیران دولتی از سوی محافظه‌کاران٬ به جنجال سیاسی تازه‌ای در کشور تبدیل شده است.

اصلاح‌طلبان نیز با افشای اسنادی از آنچه بخشش اموال عمومی به شماری از مدیران و کارمندان شهرداری تهران و دیگر نیروهای جناح محافظه‌کار اعلام شده٬ به این موضوع پاسخ داده‌اند.

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ :
Hassa

جناب قاضي حسيني كليه مطالب شما متين ولي كو ان اراده و كو اون جرّأت كه
گر حكم شود كه مست گيرند. در شهر هر انچه است گيرند
شما اگر جرّأت داريد از نزديكان شروع كنيد بسمه اله

مسعود در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
همان قضیه کش....

ببین دوست عزیز اگر آن روزی که خدمت اقا گفتند که فلانی با یکی از نزدیکان شما این پول بی زبان را بالا کشیدند جرات میکرد البته نه جرات چاقوکشی بلکه جرات خودزنی سیاسی.ونمی گفت کشش ندهید امروز این مقوله حقوق های نجومی وبذل و بخشش های کهکشانی در این کشور رخ نمی داد. وکسی جرات این را به خود نمی داد تا هر آنچه دلش میخواهد ببرد وهر آنچه دلش خواست بکند. اول از همه بهتر است این وکیل محترم سری به بیت معزز رهبری بزنند. ویک سر وگوشی آب بدهند آنوقت میشود چند درصدی امیدوار بود که مشکل از اساس وپایه حل خواهد شد.شاید منظورشان از بیان 13 هزار نفر همان پرسنل شاغل در بیت رهبری باشد که مخملباف میگفت بیت 12 هزار نفر پرسنل دارد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ :
آب درکوزه وما تشنه لبان می گردیم،مردمانی مثل شما گنجی هستند

آقای امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی٬ عضو هیات رئیسه مجلس ؛من باشما صد درصد موافقم ،حرف دل مارا می زنی.ولی کنترل سیزده هزارنفر سنگ بزرگ است که نشانه نزدن است؛از همان مقوله کششششش ندین،سراغ بزرگان هم نروید که نشدنی است،یک مورد برادران دالتون ها و زمین های ورامین و....از این قبیل هستند، که با ضرب المثل معروف و مشهور هرچه بگندد نمکش می زنند وای بروزی که بگندد نمک ،جور جور است.از میانه این دزدان شروع کنید؛منظورم برادران قاچاچقچی خودمن است.این شدنی تر است و دیگران هم حساب کار دسشان می آید و بنفع بودجه دولت هم هست.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)