محسن رضایی٬ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:

سعودی‌ها گویی بدنبال جنگ با ایران هستند

محسن رضایی٬ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته ما «چهار برجام» داریم٬ اما تنها برجامی که علی خامنه‌ای پذیرفته را قبول داریم و رابطه ما با عربستان «روز به روز دارد بدتر می‌شود و سعودی‌ها گویی بدنبال جنگ هستند.»

آقای رضایی درباره برجام گفته «ما چهار برجام داریم؛ برجامی که آمریکایی‌ها در کشور خود تصویب کردند٬ برجامی که شورای امنیت ملی ما تصویب کرده و برجامی که نمایندگان در مجلس رأی دادند و برجامی که رهبری با بیان شروطی پذیرفتند.»

وی افزوده «سه برجام اول مورد قبول ما نیست» و تنها برجای که رهبر «مصوب کردند و در آن شروط و ملاحظات را بیان داشتند را مد نظر قرار می‌دهیم.«

دبیر مجمع تشخیص همچنین از کمیته نظارت بر برجام خواسته با توجه به عمل نکردن آمریکایی‌ها به تعهدات‌شان٬ به غرب «فشار بیاورد.»

وی در بخش دیگری از اظهاراتش٬ از بد شدن هر روزه روباط ایران و عربستان خبر داده و گفته «رابطه ما روز به روز بدتر می‌شود و آن‌ها می‌خواهند همه پل‌ها را خراب کنند. به طور دیوانه وار این پل‌ها را خراب می‌کنند. گویی می‌خواهند به سمت جنگ پیش بروند.»

آن‌طور که رضایی اضافه کرده «قریب ۴۰۰ هزار عرب به سارایوو رفته‌اند تا از جنگ عربستان و ایران فرار کنند. این وضعیت به سمت دیپلماسی و صلح نیست و به طرف جنگ می‌روند.»

وی افزوده مقام‌های عربستان «تصور غلطی دارند که فکر می کنند که جنگ در خلیج فارس خواهد بود و ایرانی ها با آمریکایی درگیر خواهند شد. فکر نکرده‌اند که ما حساب این کارها را کرده‌ایم و آمریکا و توانایی‌هایش دیده‌ایم.»

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام٬ ریشه «حقوق‌های نجومی» را هم نبود «نظارت در میان مدیران کشور» دانسته و افزوده «اگر حساسیت اعمال می شد و افکار مخرب در میان مدیران پیش نمی‌آمد شاهد این حقوق‌ها نبودیم.»

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ :
آقای سردار رضایی،«از سران

آقای سردار رضایی،«از سران برادران قاچاقچی خودمان» چرا شعار میدهید؟ گفته های رهبرت را طوطی وار تکرار می کنی؟ لا اقل مواردی از بد عهدی های آمریکا را ذکر کنید والا مثل آن یکی یاوه می بافید.
عربستانی ها می‌خواهند همه پل‌ها را خراب کنندو«رابطه ما روز به روز بدتر می‌شود ».آیا آنان بدستور پادشاهشان به سفارتخانه ایران و کنسولگری آن حمله کرده و آنرا به آتش کشیده اند؟
گفته اید: «قریب ۴۰۰ هزار عرب به سارایوو رفته‌اند تا از جنگ عربستان و ایران فرار کنند».اینان همان مردمی هستند که درتابستان و زیر فشار گرمای عربستان به ایران و مشهد می آمدند، و برای ایرانیان درآمد زایی داشتند،خصوصاًبرای آقای علم الهدی که صیغه خانه هایش رونق می گرفت، حالا به جای خوش آب وهوای کشور سارایوو رفته اند.چنانکه ایرانیان برای کمی آزادی به ترکیه می روند.آیا ایرانیان هم از جنگ فرار کرده اند؟یاوه می بافید سردار.
فراموش کردید سردار،حقوق های نجومی نتیجه کار نفوذی ها و صهیونیست هاست.ولی قاچاق سیگار مالبرو، کار سردار باناموس است.سردار تو مُهره سوخته ای،با این حرف ها عرض خود می بری وزحمت ما را.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)