حمید روحانی٬ رئیس بنیاد تاریخ پژوهی:

برخی مسئولان کشور منافق هستند

حمید روحانی٬ رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران گفته اظهارات برخی مقام‌ها مبنی بر لزوم برخورد «ریشه‌ای» با حقوق‌های نجومی٬ «بازی با کلمات» است و مسئولانی که دل و زبان‌شان با هم همخوانی ندارد٬ «منافق» هستند.

آقای روحانی افزوده «برخی از مسئولان برای نجات افرادی که حقوق‌های نجومی دارند می‌گویند از ریشه باید با اینها مبارزه کرد و نمی‌شود شلاق آورد و آنها را تنبیه کرد. اینها بازی با کلمات است و حرف دشمن است که از دهان آقایان خارج می‌شود.»

به گفته وی «افرادی که به ناحق از بیت‌المال برداشت می‌کنند و صاحب حقوق‌های نجومی هستند٬ بی‌وجدان و بی‌شرافتند چرا که حقیقتا این مسئله با آبروی کشور بازی کرد.»

وی «منافق» را کسی معرفی کرده که «زبانش با دلش همخوانی ندارد» و اضافه کرده «مثلا در برخی از افراد مسئول کسانی هستند که به نماز و روزه اعتقاد دارند اما زمانی که مبارزه با اشرافی‌گری  پیش می‌آید، در عمل به گونه‌ای دیگر رفتار می‌کنند. گاهی در زبان صحبت از امام و شهدا می‌کنند اما در عمل در راه امام و شهدا حرکت نمی‌کنند.»

روحانی با بیان اینکه «جریان نفاق سعی می‌کند از راه موازی و با سوار کار شدن نیت‌های خود را عملی کند»٬ افزوده «نفوذ جریان نفاق از راه خط موازی و به دست گرفتن مسئولیت‌ها بیشتر از خطر نفوذ کفر است.»

موضوع دریافت‌های کلان برخی مدیران دولتی جنجال سیاسی تازه‌ای در کشور به راه انداخته و مخالفان دولت٬ تلاش می‌کنند حسن روحانی و کابینه‌اش را به گرایش به شیوه‌های لیبرالیستی متهم کنند.

 

 

 

آرمین در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ :
یک آخوند،بنیاد تاریخ پژوهی ایران و منافقین

شما نوشته اید که ایشان رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران است.اظهارات او در بارة حقوق های نجومی و در مجموع ایفای نقش اپوزیسیون در مقابل دولت هیچ سنخیتی با کار و مسئولیت ایشان بعنوان تاریخ پژوه ندارد.چه کسی اورا تاریخ پژوه کرده است و دستاورد تاریخ پژوهی او تا بحال چه بوده است؟ آخوند و تاریخ پژوهی ؟بودجة زندگی و کار این تاریخ پژوه را چه کسی می پردازد ؟ نکند از ما بهتران باشد و واژة منافق بیشتر به او بچسبد تا به دیگران.و امُا روزگــــــــار غــریـبـی ست نـازنـیـن.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ :
مسئولین بدبختی ! که حقوق

مسئولین بدبختی ! که حقوق نجومی داشته اند دستشان به جایی بند نبوده است والا میرفتند اختلاس میکردند یا تحریمها دور میزدند یا کالای قاچاق وارد میکردند و مواد مخدر ترانزیت میکردند !!!
چاره مسئولین منافق هم آسان است ، خدا رئیسی و پورمحمدی و نیری را برای اسلام حفظ بفرماید !!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)