مصطفی پورمحمدی٬ وزیر دادگستری:

فایل صوتی منتظری انتقام‌جویی از امام بود

مصطفی پورمحمدی٬ وزیر دادگستری با اشاره به فایل منتشرشده آیت‌الله حسینعلی منتظری اعدام‌های سال ۶۷ گفته «دشمنان» ایران و انقلاب به مجاهدین «نکبت» متوسل شده‌اند و بدنبال «انتقام‌جویی» از آیت‌الله روح‌الله خمینی هستند.

وی این موضوع را نشان‌دهنده «مفلوک و جامانده شدن دشمنان» انقلاب اسلامی دانسته است.

پورمحمدی افزوده «چهره‌ استکبار کاملا آشکار شده و امام استکبار و آمریکا را به عنوان چهره منفور محکوم کرده و چون هنوز از فضایی که امام راحل ایجاد کردند، رها نشده‌اند دست به انتقام‌جویی می‌زنند و با بزرگان ما مقابله می‌کنند.»

وزیر دادگستری سال گذشته هم درباره اعدام‌های سال ۶۷ گفته بود «ما از ابتدای انقلاب و در طول سال‌های جنگ تحمیلی با ضدانقلاب و نیروهایی روبه‌رو بودیم که قصد سرنگونی انقلاب با هدف جدایی‌طلبی داشتند و از هیچ جنایتی هم فروگذاری نمی‌کردند. به هر حال اگر جدیت نیروهای انقلابی در آن زمان نبود نمی‌توانستیم مقابل ضدانقلاب گروهک‌ها و منافقین بایستیم.»

این نخستین موضع‌گیری پورمحمدی پس از انتشار فایل صوتی آقای منتظری است که مقام‌های دخیل جمهوری اسلامی در گشتارهای آن سال را به جنایت متهم می‌کند.

وی در سال ۶۷ نماینده وقت وزارت اطلاعات در زندان اوین بود.

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۵ :
این ولایتمداران هم حکم امام

این ولایتمداران هم حکم امام راحل عظیم الشان را جنایت میدانند که انتشار این فایل صوتی را انتقام از معظم له تلقی میکنند !!

مسعود در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
آنکه رفته دیگه بر نمیگرده

اقای پور محمدی اقای خمینی مرده ورفته ودیگه هم بر نمیگرده تا بخواهد تقاص پس بدهد انکه میماند شما سه نفر هستید که فکر میکنم حالا حالاها عمر شما کفاف بدهد تا منتظر عواقب این کشتار باشید شما غصه اقای خمینی را نخور در فکر بدبختی خودت باش. که چگونه باید در مجامع عمومی ودادگاهای مربوطه باید جوابگو باشی.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)