ابراهیم رئیسی٬ تولیت آستان قدس:

رهبر در بایکوت امپراتوری رسانه‌ای جهان است

ابراهیم رئیسی٬ تولیت آستان قدس مدعی شده سخنان رهبر جمهوری اسلامی «در بایکوت امپراتوری رسانه‌ای جهان» قرار دارد٬ «اما هنگام بیماری»، «چهارصد میلیون پیام» برای وی ارسال می‌شود.

آقای رئیسی اعلام نکرده که این چهارصد میلیون پیام از جانب چه افرادی برای رهبر جمهوری اسلامی ارسال شده است.

این عضو مجلس خبرگان «بزرگ‌ترین ظلم نظام استکبار به بشریت» را این موضوع عنوان کرده که «اجازه فهمیدن و پیداکردن مسیر را به انسان‌ها نمی‌دهد.»

وی از اینکه «استکبار» مجال «مطرح‌شدن و روشنگری» شبکه‌هایی همچون «المنار» حزب‌الله لبنان را نمی‌دهد٬ انتقاد کرده و گفته «در واقع آن‌ها با وجود داشتن هفت هزار شبکه، حاضر به تحمل یک شبکه بصیرت‌افزا نیستند.»

رئیسی با بیان این‌که «استکبار به‌دنبال تغییر ذائقه مردم ایران» است، گفته «مرزبانان فرهنگی، اجتماعی و سیاسی باید مراقب باشند که دشمن به کشور نفوذ نکند و این نکته را نیز مورد توجه قرار دهند که اندیشه انقلابی در مسائل سیاسی، اقتصادی و فرهنگی تنها راهکار خروج از مشکلات است.»

وی پس از انتصاب به تولیت آستان قدس بر دامنه تعریف و تمجیدهای خود از علی خامنه‌ای افزوده است.

 

 

 

عبدالله در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۵ :
ای بر پدر آن دروغگو لعنت.

ای بر پدر آن دروغگو لعنت. جناینکار کشتار سال 67 آخه پاچه خواری تا چد حد؟ یک پست نون و آبداری بهش رسیده حالا نمی داند چه کار کند. چه کسی یک الدنگ، کینه جو، و متوهمی چون سد علی دیوانه را داخل آدمها حساب می کند که تاره برایش پیغام هم بفرستد مگر عده ای مزدور و جیره خوار ایشان.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)