غلامعلی حدادعادل٬ مشاور علی خامنه‌ای:

در توافق‌نامه برجام سر ملت ایران کلاه رفت

غلامعلی حدادعادل٬ مشاور علی خامنه‌ای گفته در توافق‌نامه «برجام» سر ملت ایران «کلاه» رفته است.

آقای حدادعادل افزوده «من واقعا معتقدم اینکه یک عده‌ای واقعا نگران بودند که در این قضیه برجام سر ملت ایران کلاه برود نگرانی به‌جایی بود٬ حالا هم همین اتفاق افتاده است.»

وی اضافه کرده «ما در برجام به مردم امید دادیم اما امروز آمریکا در حال گذاشتن دست سعودی در دست اسرائیل و گذاشتن دست هر دو در دست منافقان است.»

حداد عادل افزوده «امروز که چند ماه از انتخابات گذشته است٬ مردم بهتر می‌توانند داوری کنند که {درباره برجام} حق با امیدواران بوده یا دلواپسان.»

 

 

 

علی در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ :
وقتی در همه کارهای مهم اختیار

وقتی در همه کارهای مهم اختیار اصلی در دست خامنه ای است مسئول عواقب همه این کارها نیز خود است. جناب حداد اگر به اعتقاد جنابعالی با توافقنامه برجام سر ملت کلاه رفته است، خوب یقه مسبب اصلی آن یعنی رهبر را بگیرید چرا دولت را می کوبید. چون با هدایت ایشان بوده که مملکت گرفتار این تحریمها شد حالا خواست با نرمش قهرمانانه خودش!! توافق کند باز ایشان است که مسئول نتایج آن است. واقعا کمال پر رویی است که خامنه ای دستور دهنده اصلی برجام بوده حالا با کمال پر رویی شده شاکی اصلی آن و دلواپسان بادنجان دور بشقاب چینش هم با تقلید میمون وار شده اند شاکی برجام.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ :
شما کارنامه درخشانی در حفظ

شما کارنامه درخشانی در حفظ سکوت در اوج اقدامات رییس جمهور سابق که حاصل ان تحریمهای سنگین شد دارید خود میدانید در بوجود اوردن این شرایط چقدر سهیمید. و حالا انتظار دارید این فاجعه را یک نفر یک تنه و یک شبه حل کند. مقداری به وجدان خود رجوع کنید.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ :
الدنگ ، بگو ببینیم چه کلاهی

الدنگ ، بگو ببینیم چه کلاهی سر ملت ایران رفته است ، ملت ایران میخواست بمب اتم بسازد ؟!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)