سعید قاسمی٬ از فرماندهان حزب‌الله:

فتنه در لباس اعتدال و نوکران کدخدا خزیده است

سعید قاسمی٬ از فرماندهان حزب‌الله گفته «مریضی فتنه» هنوز خوب نشده است٬ «فتنه» به صورت بالقوه وجود دارد و شرایط می‌خواهد تا دوباره بالفعل شود و مثل «سرطان» دارد از «گوشت و خون نظام تغذیه می‌کند» و در حال حاضر در «لباس اعتدال و نوکران کدخدا خزیده» است.
 
قاسمی با بیان اینکه در حال حاضر «برخی مباحث مانند اقتصاد مقاومتی و مباحث ارزشی در فرهنگ و خط دفاعی در سایبر را آزاد کرده‌اند و کار در حال سخت شدن است»٬ افزوده «مریضی فتنه هنوز خوب نشده... فتنه تمام نشده و موجود و بالقوه است و شرایط می‌خواهد تا بالفعل شود.»

وی با اشاره به اینکه علی خامنه‌ای «در هر سخنرانی تقریباً به مسئله فتنه اشاره می‌کند و معلوم است که خیلی در فتنه اذیت شدند»٬ اضافه کرده برخی «اصلاً توجیه نیستند و خیال می‌کنند فتنه یک چیزی بود که از مریخ آمد.»

این فرمانده حزب‌الله٬ درباره ناآرامی‌های سال ۸۸ بر سر تقلب در اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری مدعی شده «همه داستان هم درباره کشیدن صندلی رهبر است، دشمنان هم بر این باورند که خود حضرت روح‌الله هم نمی‌توانست در این ۲۷ سال این‌گونه سکان‌داری کند.»

وی ادامه داده «این فتنه چیزی مثل سرطان است و هنوز هم دارد از خون و گوشت نظام تغذیه می کند و این روزها گنده تر و خطرناک‌تر هم شده است.»

قاسمی افزوده «فتنه در لباس میانه روی و اعتدال خزیده‌اند که اگر تا قبل برجام چندان مشخص نبود اما حالا روشن است که همه مرعوب غربند و نوکر کدخدا و برای تعامل با او حاضرند همه چیز را ذبح کنند. اینان با ایستادگی و مقاومت ۱۸۰ درجه زاویه دارند و از جنس انقلاب و امام و مردم نیستند.»

این فرمانده حزب‌الله در حالی از وجود نارضایتی‌های ناشی از تقلب در انتخابات سال ۸۸ در جامعه سخن گفته که بسیاری از محافظه‌کاران تندرو و نظامیان بارها مدعی شده‌اند «چشم فتنه را کور کرده‌اند.»

 

 

 

 

عبدالله در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۵ :
من مطمئن هستم که این اراذل و

من مطمئن هستم که این اراذل و اوباش و سردسته شان عظمای فاسد فتنه گویان از این دنیا خواهند رفت. خودشان یک واژه جعلی برای معترضین انتخابات 88 ساختند بعد هم باورشان که همچون چیزی است. فتنه واقعی و بزرگ خود خامنه ای فاسد و مذورانش نظیر همین سعید قاسمی است که از بیداری مردم وحشت دارند به همین این واؤه را هی تکرار می کنند. دور نیست روزی که ملت حساب این جانیان و خائنان را کف دستشان بگذارد و مملکت را از لوث این فتنه گران و اشرار رها کند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ :
علت اینکه خامنه ای مرتب از

علت اینکه خامنه ای مرتب از فتنه یاد میکند این است که از ترس مردم و خیانتهایی که به آنان کرده است خواب ندارد !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)