حمیدرضا مقدم‌فر٬ مشاور رسانه‌ای فرمانده سپاه:

احمد منتظری هم مثل پدرش ساده‌لوح است

حمیدرضا مقدم‌فر٬ مشاور رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران٬ انتشار فایل صوتی مخالفت ایت‌الله حسینعلی منتظری با اعدام‌های سال ۶۷ از سوی احمد منتظری را «تکمیل پازل سرویس‌های جاسوسی آمریکا و انگلیس» دانسته و فرزند آیت‌الله منتظری را به «بی‌تدبیری و ساده‌لوحی» متهم کرده است.

مقدم‌فر گفته انتشار این فایل صوتی «نشان داد که متأسفانه هنوز جای پای منافقین در بیت آقای منتظری دیده می‌شود و ریشه‌کن نشده است.»

وی آیت‌الله منتظری را به‌عنوان چهره‌ای که «ضدانقلاب از ساده‌لوحی و قابلیت اداره شدن وی سوءاستفاده‌های بزرگی کرد»٬ معرفی کرده و افزوده انتشار این فایل صوتی «بار دیگر چهره ضعیف وی را به نمایش گذاشت و همه دیدند که چطور ایشان تحت تأثیر ایادی گروهک پستی مانند منافقین است.»

مشاور رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران ادامه داده «کسی {احمد منتظری} که چنین اقدامی انجام می‌دهد یا به سرویس‌های جاسوسی بیگانه وصل است و یا در بهترین حالت همچون آیت‌الله منتظری از چنان بی‌تدبیری و ساده‌لوحی رنج می‌برد که به‌سادگی دستمایه سوءاستفاده بزرگ و غیرانسانی شده است.»

مقدم‌فر از مؤسسه تنظیم و نشر آثار روح‌الله مخمینی خواسته به چنین «هذیان‌گویی‌هایی» پاسخ دهند و اضافه کرده «جریانی که امروز خط رسانه‌ای سنگینی علیه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به راه انداخته و شخص احمد منتظری که به این پازل کمک می‌کند همان جریانی است که در فتنه ۸۸ نیز سعی داشت کودتای نرمی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به راه بیندازد.»

انتشار این فایل صوتی با واکنش شدید محافظه‌کاران تندرو و نزدیکان علی خامنه‌ای مواجه شده و علی خمینی٬ نوه روح‌الله خمینی هم به دفاع از کشتار سال ۶۷ پرداخته است.

احمد منتظری نیز بدلیل انتشار این فایل به دادگاه ویژه روحانیت و وزارت اطلاعات احضار شده است.

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ :
در اینکه تمام کسانی که فریب

در اینکه تمام کسانی که فریب خمینی را خوردند ساده لوح بودند شکی نیست ، اما این دلیل نمیشود که 5 هزار نفر زندانی را در کمتر از یک ماه به اتهام "سر موضع بودن" یعنی بر نگشتن از عقیده خود اعدام کنند !

علی در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ :
اتفاقاً نوار منتشره از آقای

اتفاقاً نوار منتشره از آقای منتظری حاکی از شجاعت این عالم والامقام در اعتراض به اعدامهای سال 67 کاملا است که نشان داد او کاملا یک آدم تیزهوش، مدافع حق و آینده نگر بود و برعکس این آقای خمینی بود که ثابت شد چقدر ساده لوح بود که اطرافیانش با گول زدن او حکم اعدام هزاران زندانی را بدون سند و مدرک و برخلاف شرع مبین اسلام و حقوق بشر گرفتند. با این کار نام او در تاریخ به عنوان یک آدم سفاک و جنایتکار ثبت گردید در حالیکه نام منتظری برای همیشه در تاریخ به عنوان مدافع شرع مبین اسلام و حق ماندگار شد. اگر این اعدامها بر حق بود رژیم حاکم این همه تلاش برای پوشاندن اخبار آن نمی کرد.

کژدم در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ :
https://kajdoum1.blogspot.com
فرق «بی شرفها» و اندکی «باشرفها»

هر کس در رژیم کثیف صفوی مسلکهای حاکم بر ایران؛ کاسهٔ «بی شرافتی» را سر بکشد؛... « با بصیرت» و هرکس اندکی «شرافت انسانی» در او باقی مانده باشد؛ «ساده لوح» خوانده میشود..
نقطه ... سَرِ سطرِ تصمیم!!!!
آیا کسی میخواهد که میان «بی شرافتی صفوی مسلکانه» و «ساده لوحی انسانی» یکی را برگزیند؟
تصمیم با خواننده است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)