خبرگزاری فارس:

کیارستمی پیوند ماندگاری با مردم برقرار نکرد

خبرگزاری فارس نوشته در مورد برخی مواضع عباس کیارستمی «انتقاد‌های جدی» وجود دارد و این کارگردان «پیوند ماندگاری با مردم برقرار نکرد.»

این خبرگزاری وابسته به سپاه در یادداشتی که در نقد کیارستمی منتشر کرده٬ آورده نباید «اینطور تلقی شود که کیارستمی هرچه گفت و هرچه کرد را شش دانگ درست بشماریم.»

در این یادداشت آمده کیارستمی «گاهی حرف‌هایی می‌زد و مواضعی می‌گرفت که درست نبود» و تعاریفی که پس از درگذشتش از وی می‌شود «واقعی» نیست.

خبرگزاری فارس افزوده کیارستمی «پیوند ماندگاری با مردم برقرار نکرد و مردم نقش او در شکل گیری جریان فیلم‌های جشنواره‌پسند خارجی را فراموش نکرده‌اند.»

این خبرگزاری در بخش دیگری از یادداشت خود از عباس کیارستمی به خاطر دریافت برخی جوایز از کشور‌های مختلف به ویژه فرانسه انتقاد کرده و این اقدام وی را زیر سئوال برده است.

 

 

 

عباس در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ :
کیارستمی باید یکی را انتخاب

کیارستمی باید یکی را انتخاب می کرد یا مردم یا حکومت ظالم. او نه تنها با مردم ایران بلکه با مردم جهان پیوند ماندگار برقرار کرد و به همین خاطر هم یک چهره برجسته جهانی شد و دنیا به شخصیت او ارج نهاد و مایه افتخار ایران شد. بله او ترجیح داد با اقلیت طرفدار حکومت ظالم و افراد امثال طیف خبرگزاری سپاه رابطه نداشته باشد و گرنه نمی توانست با مردم ایران و جهان پیوند ماندگار برقرار کند.
روحش شاد و یاد گرامی باد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)