محمد حسینی٬ وزیر ارشاد دولت دهم:

ولنگاری فرهنگی نتیجه بی‌توجهی مدیران رهبر است

محمد حسینی٬ وزیر ارشاد دولت دهم گفته «ولنگاری فرهنگی نتیجه بی‌توجهی مدیران کشور به سخنان رهبری است و متاسفانه برخی مدیران دهه هفتاد سخن رهبری در مورد تهاجم فرهنگی را قبول نداشتند.»

آقای حسینی بی‌آنکه نامی از این افراد ببرد افزوده آن‌ها «سیاست تساهل و تسامح را پیشه خود کرده و در نتیجه آن شاهد تولید آثاری بودیم که با اهداف متعالی انقلاب اسلامی سازگاری نداشت.»

وی اضافه کرده «در سال‌های اخیر نیز بحث نقوذ فرهنگی را رهبری تاکید کردند ولی وقتی توجهی به این موضوعات نمی‌شود یعنی انگار یک تعمدی در کار است.»

 حسینی همچنین گفته مسئولین نظام موظف هستند با جریان‌هایی که در پی «استحاله کردن» جمهوری اسلامی هستند مقابله کنند.

به گفته وی «همه دستگاه‌ها و نهاد‌ها باید کار خود را در این حوزه به نحو مطلوب انجام دهند تا شاهد جامعه‌ای بدور از آسیب‌های فرهنگی باشیم.»

 

 

 

 

 

 

عباس در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۵ :
آیا ماقعا از رهبر ولنگارتر کسی را سراغ دارید؟

خود رهبری سردسته هر نوع ولنگاری از نوع سیاسی،اقتصادی، فرهنگی می باشد. ایا این ولنگاری نیست که او هر طور دلش می خواهد علیه خواسته مردم تصمیم می گیرد. قانون اساسی را زیر پا گذاشته و با ثروت و بیت المال کشور هر طور دلش می خواهد رفتار می کند و افراد ضد مردمی را بر مصدر امور می گمارد و با زور و قلدری تمام کسانی را که مردم با رای خود آنها را طرد می کنند را در راس امور می گذارد. کودتای سال 88 را انجام داد و علنا علیه ملت اعلان جنگ کرد. با پول و سلاح ایران بشار را در سوریه نگه داشته، حزب الله را در لبنان هر روز تقویت می کند و در امور کشورهای همسایه دخالت می کند. یا با دهن کجی به رای و خواسته مردم افرادی مثل جنتی 90 ساله را در راس خبرگان و شورای نگهبان قرار می دهد. آدمهای ضد فرهنگی همچون احمدی نژاد را عزیز می دارد و چشم دیدن افراد فرهنگی مثل خاتمی را ندارد و هزاران نمونه...... آیا واقعا از رهبر ولنگارتر کسی را سراغ دارید؟

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)