وزیر رفاه و تامین اجتماعی دولت نهم:

احمدی‌نژاد بانی فتنه ۸۸ و دروغگو و بی‌حیاست

پرویز کاظمی٬ وزیر رفاه و تامین اجتماعی دولت نهم گفته که محمود احمدی‌نژاد بانی اصلی «فتنه ۸۸» و فردی «دروغ گو و بی‌حیاست.»

آقای کاظمی نخستین وزیر جدا شده از کابینه احمدی‌نژاد است که پس از سال‌ها سکوت سخنان تندی علیه رئیس دولت‌های نهم و دهم بیان کرده است.

مهم‌ترین گفته‌های کاظمی:

● مذاکرات هسته‌ای در زمان آقای احمدی‌نژاد آغاز شده بود٬ اما باید توجه داشت طرف مقابل هم تمایل نداشت این کار را با آقای احمدی‌نژاد به نتیجه برساند و این یک واقعیت است.

● احمدی‌نژاد قدرت، رسانه و مطرح شدن را دوست دارد٬ اما شاید اقبال عمومی را برای حضور در عرصه نداشته باشد. من توصیه می‌کنم شورای نگهبان تاییدش نکند تا همه راحت باشند.

● قبل از مناظره‌ها به میرحسن موسوی پیام دادم که احمدی‌نژاد دروغ گو و بی‌حیا است. هر دوی این اتفاق‌ها افتاد. هم دروغ گویی هم بی‌حیایی. اما چرا شورای نگهبان با این مسئله برخورد نکرد؟

● اگر دقت کنیم می‌بینیم او (احمدی‌نژاد) هیچ وقت و هیچ جا از فتنه صحبت نکرده و نمی‌کند چون خودش باعث و بانی فتنه ۸۸ بود.

● پیش از برگزاری انتخابات سال ۱۳۸۸ علی لاریجانی به من گفته که «نمی‌دانم این احمدی‌نژاد چه پدیده‌ای است که نمی‌توانیم کنترلش کنیم.»

 

 

 

 

ایرانی گم نام در تاریخ ۱۹ تیر ۱۳۹۵ :
رد گم کردن خفاش ها

در جواب این سخنان که همه اش رد گم کنی است میتوان گفت راه زن یک دست گفت نظر این نئاندرتال به نظر من ! نزدیک تر است !!!! این یعنی سوت و پایان مسابقه . مفهوم بود ؟

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)