کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

ولایت است که می‌تواند بیکاری و بدبختی را رفع کند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته «مدیریت ولایت است که می‌تواند بیکاری را رفع کند و این ننگ بیکاری که انواع بدبختی‌ها را برای جوانان به ‌وجود آورده را می‌تواند از بین ببرد.»

آقای صدیقی افزوده «کسانی که امیدشان برجام است به جایی نخواهند رسید، ما در انقلاب اگر امید دیگری داشتیم که جنگ را مدیریت نمی‌کردیم.»

وی اضافه کرده «باید انقلابی و همراه رهبری باشید تا بتوانید رکود را بردارید، کسانی که وابسته به خارج هستند توسری خور هستند، مانند مصر، همه کشورهایی که ولایت ندارند توسری خود هستند.»

صدیقی همچنین گفته «مؤمنان دو گروه هستند یک گروه معلوم نیست آبرویشان محفوظ بماند، این‌ها اهل جبهه نیستند و شعاری هستند.»

وی از ابوالقاسم خزعلی به عنوان فردی نام برده که تا پایان عمر خود انقلابی ماند و «در برابر سکولار‌ها و جریان‌های لیبرالی ایستاد و در برابر فرزند خود کوتاه نیامد.»

 

 

 

مسعود در تاریخ ۱۷ تیر ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
این پست

این پست ریاست جمهوری را هم بدهید به رهبر جریان را یک کاسه کنید. هم خودتان را راحت کنید وهم وقت مردم را برای انجام انتخابات هدر ندهید.رهبر همه کار کرده بود این یک کار را نکرده بود که الحمدلله رفع بیکاری هم به ایشان سپرده شد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ تیر ۱۳۹۵ :
ولایت 37 سال است کشور در

ولایت 37 سال است کشور در اختیارش است نه تنها برای مردم کاری نکرده که فساد و فحشا و اختلاس و عقب ماندگی و تحجر و جنایت تنها حاصل آن بوده البته برای کسانی مانند صدیقی که روضه 5 ریالی میخواندند و همینک طرحهای چند ده میلیاردی را در نقاط مختلف به ملکیت خود در آورده اند هم بیکاری و هم فقر و فلاکتشان را برطرف کرده البته به قیمت مکیدن خون مردم محروم

خُسن آقا در تاریخ ۱۶ تیر ۱۳۹۵ :
http://blog.hasanagha.org
مردک جلف!

آخه یکی نیست یک تو پوزی به این یاوه گو بزند و بگوید: خوب مردک مگر مملکت نزدیک به 40 سال دست همین ولایت نبوده!؟ خوب چرا خبر مرگش فقر و بدبختی صد برابر شده!
مردمی که مذهبی هستند باید اینگونه گفته‌های این آقایان در این موارد دقت کنند و این چرندیات را کنار پندهای مذهبی اینها بگذارند شاید دریافتند که کل دینی که با مغز بیمار این آقایان بهم بافته شده چرندیات پوچی بیش نیست.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ تیر ۱۳۹۵ :
خوب است که این غضنفر به

خوب است که این غضنفر به بدبختی و بیکاری و مانند ارباب خود دم از پیشرفت نمیزند !

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ تیر ۱۳۹۵ :
لابد این جوانان در زمان شاه

لابد این جوانان در زمان شاه بیکار شده اند و ولایت با حیف و میل 800 میلیارد دلار درامد نفت در 8 سال این بیکاری و بدبختی را از بین میبرد ، نه ؟!
ظاهرا مقام عظمای ولایت از ادامه این حکومت نکبت مایوس شده است و همه چیز را به حال خود رها کرده است ، والا این احمق را از خواندن نماز جمعه منع میکرد !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)