بدنبال افشای ابعاد فساد در دولت روحانی صورت گرفت:

برکناری صفدر حسینی و چهار مدیر ارشد دولتی

پروژه هماهنگ محافظه‌کاران با هدف افشای پرداخت حقوق‌های نجومی به برخی مدیران دولت حسن روحانی و فساد در بدنه دولت٬ منجر به استعغا و برکناری چند مدیر ارشد دولتی شد.

رسانه‌های محافظه‌کار در یک ماه گذشته پروژه هماهنگی را آغاز کرده‌اند که هدف نخست آن افشای پرداخت حقوق‌های نجومی و «فساد» برخی مدیران و نزدیکان حسن روحانی است.

دامنه این افشا‌گری‌ها تاکنون منجر به برکناری چند مدیر عامل بانک و برکناری صفدرحسینی رئیس صندوق توصعه ملی و چهار عضو هیأت عامل این صندوق شده است.

صفدر حسینی از جمله اصلاح‌طلبان شناخته شده است که پس از افشای فیش حقوقی خود تلاش کرد با دادن رشوه به برخی از خبرنگاران٬ مانع از پیگیری این موضوع در رسانه‌ها شود.

 مسعود مزینی، محمد قاسم حسینی، محمد سعید نوری نائینی و محمدرضا شجاع‌الدینی چهار عضو دیگر صندوق توسعه ملی هستند که براساس برخی گزارش‌ها از مقام خود برکنار شده‌اند.

حسن روحانی و برخی از اعضای دولت یازدهم از سوی محافظه‌کاران بار‌ها به صورت مستقیم و غیرمستقیم به داشتن زندگی «اشرافی» متهم شده‌اند.

آن‌ها می‌گویند روحانی هم‌چون اکبر هاشمی رفسنجانی زندگی «مرفه» دارد و سیستم مدیریتی وی نیز مبتنی بر ثروت٬ پول و زد و بند‌های مالی پشت پرده است.

این دسته از محافظه‌کاران در چند روز اخیر اخبار و گزارش‌های تازه‌ای از آنچه «فساد مالی» برادر حسن روحانی و برخی دیگر از نزدیکان وی می‌نامند٬ منتشر کرده‌اند.

این در حالی است که دولت اعلام کرده با پدیده فساد مالی برخورد خواهد کرد و مانع ادامه پرداخت حقوق‌های نجومی به مدیرانش خواهد شد.

 

 

 

حمید در تاریخ ۱۶ تیر ۱۳۹۵ :
حقوقهای ناعدلانه دروزارت نفت

دروزارت نفت مرسوم است که اضافه حقوق سالیانه بصورت عمومی+شایستگی محاسبه می گردد یعنی حقوق بسیاری کمتر از نرخ تورم وحقوق مدیران بسیار بیشتر از تورم افزایش می ابد بدون اینکه در بوجه اضافه حقوق کل اختلافی دیده شود تازه این بدون درنظرگرفتن تا صددرصد اضافه حقوق ناشی از گرید16وبالاتر وحق جلسه وغیره میباشد بطوریکه حقوق چند ده میلیونی بسیاررایج است یعنی اجحاف به همه وارفاق به برخی.

مسعود در تاریخ ۱۶ تیر ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
حسنی از خدا....

در اظهار نظری جالب صفدر حسینی از خداوند طلبکار شده واز او(خداوند) خواسته تا 440 سال به او عمر عطا کند تا با دریافت ماهی 57 میلیون تومان تازه دریافتی اش با یک دکل دزدیده شده مطابقت کند.قیمت یک دکل گمشده تقریبا 90 میلیون دلار برآورد شده است

کاربر مهمانmani az alman در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۵ :
گرفتن پُست و مقام در نظام

گرفتن پُست و مقام در نظام ولايي شروطي دارد، ١- كريه المنظر باشي، ٢- ژنده پوشي و بدلباسي، داشتن اسم و اسم خانوادگي هچل هفت، نمونه هاي از اين شرائط است. كِسي به اسم همايون يا شهريار إمكان نداره رشد كند، اما صفدر حتما( مردك خرچنگ اخه اينم شد اسم صفدر )

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)