حسین سلامی٬ جانشین فرمانده کل سپاه:

۱۰۰ هزار موشک در لبنان مستقر شده است

حسین سلامی٬ جانشین فرمانده کل سپاه گفته در لبنان ۱۰۰ هزار موشک استقرار یافته که آماده شلیک به اسرائیل هستند.

آقای سلامی افزوده «امروز موازنه قدرت به نفع مسلمانان و جهان اسلام در حال تغییر است» و «چنانچه اسرائیل دست به خطا بزند تمام سرزمین تحت اشغالش فتح خواهد شد.»

حسن نصر‌الله٬ دبیر کل حزب‌الله لبنان نیز هفته گذشته به طور رسمی اعلام کرده بود که تمام بودجه و سلاح‌های حزب‌الله از سوی جمهوری اسلامی تامین می‌شود.

مقام‌های جمهوری اسلامی در سال‌های اخیر بار‌ها و به طور علنی گفته‌اند در عراق٬ سوریه٬ یمن٬ بحرین٬ لبنان و فلسطین حضور دارند و از نیرو‌های «مقاومت» حمایت می‌کنند.

 

 

 

عباس در تاریخ ۱۲ تیر ۱۳۹۵ :
چنین سخنانی کاملا بر خلاف

چنین سخنانی کاملا بر خلاف امنیت ملی کشور می باشد چرا که کشورهای متخاصم را علیه ایران بسیج می کند. گوینده چنین سخنانی بایستی مورد محاکمه قرار گیرد. با همین نوع حرفهای تحریک آمیز و توخالی بود که احمدی نژاد این همه حسارت به مملکت وارد کرد و سبب تحریمهای بین المللی گردید. اگر در کشور قوه قضایئیه مستقلی داشتیم چنین آدمهایی را سریعا به پای میز محاکمه می کشید ولی افسوس که کار مملکت افتاده دست چنین آدمهای نادانی که با حرفهای کودکانه خود برای مملکت جز دردسر هیچ چیزی را عاید نمی کنند.

ا. افشين جم در تاریخ ۱۲ تیر ۱۳۹۵ :
اين شعار هاي تو خالي و بسيار

اين شعار هاي تو خالي و بسيار كودكانه امنيت و منافع ملي و تماميت كشور را بصورت جدي بخطر مياندازد.
اقاي سلامي و همفكران مردم فريب تصور ميكنند كه سازمانهاي جاسوسي و ماهواره اي غرب بيكار نشستند و از تعداد فشفشه هاي جمهوري اسلامي،و انبارهاي مهمات و غيره ج. ا. و ديكر تروريستهاي خريداري شده از بول مردم بيخبرند؟؟
اين سرداران بيسواد از ياوه كويي هاي صدام و سردارانش درس عبرت نميكيرند، و يا اينكه در ورود اولين موشكهاي راستين در هر سوراخ موشي بنهان ميشوند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)