صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه:

عده‌ای می‌خواهند انقلاب را از «انقلاب» تهی کنند

صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه گفته که عده‌ای در داخل و خارج از کشور تلاش دارند انقلاب را از «انقلاب» تهی کنند.

آقای لاریجانی نامی از این افراد نبرده٬ اما به نظر می‌رسد منطور وی حسن روحانی٬ دولت یازدهم و گروهی از مقام‌های فعلی و سابق جمهوری اسلامی باشند.

وی بی‌آنکه نامی از روحانی و حامیانش ببرد٬ گفته «عده‌ای گمان می‌کردند مسئله برجام که تمام شود آمریکایی‌ها کوتاه می‌آیند٬ اما اکنون می‌بینیم که آنها بدتر عمل می‌کنند.»

به گفته لاریجانی «آمریکایی‌ها پس از برجام امیدوار به تسلیم جمهوری اسلامی ایران و دست کشیدن از ارزش‌های انقلابی از سوی ایران بودند٬ اما امیدشان نا امید شد.»
 

 

کاربر مهمان احسانی در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ :
چرا شما برادران لاریجانی به[دالتون ها شهورید؟].

آقای لاریجانی،قاضی القضات محترم ،لطفاً گزارشی از حوزه کاری خودتان هم بدهید،گزارش کار حوزه کاری دولت و دیگران را به خودشان واگذارید.شما هم مثل آقای یزدی رئیس اسبق این قوه،که آنرا ویرانه کرد، و کارخانه لاستیک را بالاکشید ؛آنرا ویرانه تر میکنید؟
مزارع ورامین را به ثبت رساندید؟«زمان انقلاب شما بچه مدرسه ای بودید،ها؟».

مسعود در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
تفسیر

یکی باید بنشیند و گفته های این افراد را تفسیر کند. تهی کردن انقلاب از انقلاب یعنی اینکه انقلاب قصد دارد چیزی بنام انقلاب را قی کندو بالا بیاورد؟یا نه انقلاب را تهی کند تا منقلب شود وبعد چی میماند از ته کاسه انقلاب که تهی شود یعنی تاکنون انقلاب از جایی یا چیزی تهی شده است یا نه؟ خلاصه من هم ادای فلاسفه را در آوردم . یادم آمد برای اولین بار که فلسفه اسلامی را میخواندم وقتی به مبحث واجب الوجود و وجوب واجب وبقیه قضایا رسیدم سرگیجه گرفتم و در گوشم صدای یک سوتی را شنیدم کتاب و چشمم را بستم.وبعد کتاب را به کناری گذاشتم وقتی موضوع را به پدرم گفتم لبخندی زد. وگفت مشکل از تو نیست مشکل از کسانی است که کلمات را طوری انتخاب وبکار میبرند که خواننده بالاخره سرگیجه میگیرد. معنای "هر کسی از ظن خود شد یارمن"دقیقا مصداق همین امر است وعموما فلاسفه بعداز مدتی وقتی نوشته های خودرا دوباره مرور میکنند یکی باید بنشیند وگفته های اورا برایش از نو تفسیر کند.شما خودت را زیادناراحت نکن کم کم عادت میکنی.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)