محمدرضا نقدی٬ رئیس سازمان بسیج:

جوانان ایرانی برای رفتن به سوریه التماس می‌کنند

محمدرضا نقدی٬ رئیس سازمان بسیج در حالی که «دشمن» با ابزار ارتباطی جوانان ما را به «رگبار شهوات و انحرافات بسته»٬ جوانان ایرانی برای «رفتن به سوریه و دفاع از حرم التماس می‌کنند.»

آقای نقدی افزوده «دشمن» در جنگ نرم بدنبال «گمراه کردن و مأیوس کردن ماست و «با ۱۷۶ کانال فاسد ماهواره‌ای و چندین هزار شبکه اینترنتی و شبکه اجتماعی فاسد٬ ایمان جوانان ما را به رگبار شهوت و انحراف بسته است.»

وی مدعی شده که «آمریکا در بودجه امسال خود‎ ‎دو میلیارد و ۳۰۸ میلیارد دلار برای نابودی جوانان ما تخصیص داده است.»

رئیس سازمان بسیج ادامه داده این در حالی است که جوانان ایرانی «داوطلب دفاع از حریم اهل بیت» بوده و برای حضور در سوریه «التماس» می‌کنند.

از زمان آغاز درگیری‌ها در سوریه٬ شمار زیادی از نیروهای نظامی ایرانی و افغان‌ها و پاکستانی‌های مقیم ایران از سوی جمهوری اسلامی به نفع بشار اسد به سوریه اعزام شده‌اند.

تعداد قابل توجهی از این افراد٬ کشته و یا زخمی شده‌اند.

 

 

مسعود در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
ارقام سخن میگویند

این عدد چه جوری خوانده میشود؟ اما عشاقی که میخواهند بروند سوریه. در اثنای جنگ ایران وعراق از هر اداره ای تعدادی به صورت نوبتی ویا داوطب به جبهه اعزام میشدند. در یکی از شهرهای شمال ایران از اداره آموزش وپرورش خواسته شد تعدادی از نیروها به جبهه اعزام شوند. در این گیر ودار قرعه به نام آقای..... افتاد به هر حال رئیس شدن هزینه بردار است. عده ای هم در پی شیطنت کردن میخواستند اقای رئیس هم به جبهه تشریف ببرند و آب گل آلود تانکرهای بالای 60 درجه را نوش جان کنند. در روز اعزام به حسن آقا سفارش کردند مواظب باش سن وسالی از تو گذشته . در جواب گفت: مواظبم در دور و بر ستاد میمانم تا یکماه سپری شود انشالله صحیح وسالم بر میگردم. روز اول به سلامتی رسیدند و لباس ها را تحویل گرفتند وتقسیم شروع شدند حسن آقا با تعدادی از همرزمان سوار مینی بوس به سمت بنه حرکت کردند 100 که نرفته بودند خمپاره سفیر کشان آمد درست از شیشه نیمه باز مینی بوس یک ترکش بی صاحب آمد تو و خورد به گردن این دوست ما حسن آقا. هفته بعد با سلام وصلوات حسن آقا برگشت. حالا من مانده ام که این بچه های عاشق حرم هم با این نیت به سوریه میروند که گوشه وکنار یک جایی سوراخی پیدا کنند وبعد از یکماه به سلامتی بر گردند البته با دو هزار دلار جایزه. انشالله که گربه است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)