علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی:

در دستگاه‌های فرهنگی ولنگاری می‌بینم

علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی٬ نهادهای فرهنگی در ایران را به «ولنگاری» متهم و از وضعیت فرهنگی کشور به شدت انتقاد کرده است.

آقای خامنه‌ای در نخستین دیدار خود با نمایندگان مجلس دهم گفته «در موضوع فرهنگی نوعی ولنگاری و بی‌اهتمامی در دستگاه‌های فرهنگی به چشم می‌خورد٬ زیرا در تولید کالای فرهنگی مفید و جلوگیری از تولید کالای فرهنگی مضر، کوتاهی می‌شود.»

وی از اینکه در مواردی٬ نهادهای فرهنگی مقابل تولید یا ورود کالاهای فرهنگی «مضر» موضع‌گیری نمی‌کنند٬ انتقاد کرده است.

رهبر جمهوری اسلامی اضافه کرده با آنکه «اولویت فوری و کنونی» کشور٬ رفع مشکلات اقتصادی است٬ اما موضوع فرهنگ در طولانی‌مدت٬ از اقتصاد هم مهم‌تر است.

خامنه‌ای تاکنون بارها از وضعیت فرهنگی جامعه٬ برگزاری کنسرت‌ها و اردوهای مختلط و حتی ترویج زبان انگلیسی در ایران انتقاد کرده است.

انتقادهای وی در حالی مطرح می‌شود که در ماه‌های گذشته چندین کنسرت موسیقی در شهرهای مختلف ایران لغو شده٬ با فعالان عرصه مد برخورد شده و نسبت به تبلیغ برخی فیلم‌ها در شبکه‌های خارج از کشور به تولیدکنندگان هشدار داده شده است.
 

 

مسعود در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
بالا رفتیم دوغ بود.....

بالا رفتیم دوغ بود پائین امدیم ماست بود. قصه ما راستی راستی راست بود. ایندفعه دروغ نبود. وقتیکه در مقابل خواسته های مردم ومطالباتشان کم میاورد همین آش است وهمین کاسه. به زمین وزمان اتهام زدن وحمله کردن از تراوشات فکری معظم له است. به هر حال به یک جایی باید بند کند. شما زیاد جدی نگیرید.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)