هشدار صریح اژه‌ای به روحانی و فائزه هاشمی

غلامحسین محسنی اژه‌ای٬ معاون اول قوه قضائیه هشدار داده که «قوه قضائیه دست افراد جنایتکار و دزد را قطع می‌کند٬ آن‌ها را به محاکمه می‌کشاند و برجام ۲ و ۳ و ۴ آن‌ها را برملا می‌کند.»

آقای محسنی اژه‌ای این هشدار را به حسن روحانی٬ دولت یازدهم و فعالان سیاسی٬ مدنی و رسانه‌ای اصلاح‌طلب و مستقل از حاکمیت داده است.

وی در واکنش به دیدار فائزه هاشمی با یکی از رهبران بهائیت در ایران نیز گفته «آیا کسی که به اتهام خیانت به ملت دستگیر و به زندان رفت فقط او حقوق بشر دارد که باید با او ملاقات کنیم؟»

اژه‌ای اضافه کرده «برخی افراد دون صفت و کسانی که برای مطامع دنیا تلاش می‌کنند به شیطان شاخ شکسته و ضربت خورده و دشمن کینه توز از داخل کشور گرا می‌دهند که به این مردم لطمه می‌زنند.»

معاون اول قوه قضائیه افزوده «جای تاسف و شرمندگی است که کسی چشمش را ببندد و امنیت را نبیند و برای متاع دنیا و یا عقده گشایی با دشمن همراهی کند.»

 

 

 

 

کاربر مهمان سیروس در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
شیخ اژیه ای که ادعای قطع کردن

شیخ اژیه ای که ادعای قطع کردن دست دزدان را میکند منتظر چیست ؟ چرا شروع نمیکند ؟ از خود و اطرافیانیش دزتر کجا پیدا میشود ؟ بایشان باید گفت : شما نه تنها از بزرگترین دزدان ثروت مردم ایران هستیتد بلکه تمای کشور ایران را را دزدیده اید !!!

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
اژه ای دست افراد دزد را قطع

اژه ای دست افراد دزد را قطع میکند ، راستی چرا نام فامیل این موجود منتسب به اژیه محل تولد اوست ؟!!

هم اتاق در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
هم منزلی بله، اما مهمانی نخیر

چطور دیدن، هم اتاق، هم سفره، هم بندی و هم منزلی شدن با یک بهایی برای یک مسلمان در «زندان» جرم نیست ولی ملاقات همان شخص در بیرون از حصار زندان جرم است. بجاست متن، قانون، فتوا و یا حکم حکومتی فوق را اعلام کنند بلکه نگارش آن الگویی برای کشورهای دیگر هم شود.

مسعود در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
راست میگه

مگر فقط بهایی ها حقوق شهروندی دارند که باید از انها دفاع کرد. حقوق بشر شامل خیلی از افراد حاضر در جامعه هستند. مثل معتادین در زندان . نویسندگان شاعران متفکرین وخیلی های دیگر که الان در زندان آب خنک میخورند. اینها هم حقوق بشر دارند چرا فائزه هاشمی به دیدار انها نرفته؟ خب شاید بنده خدا وقت نکرده .اقای اژه ای(اژدرانداز)یک کم مراعات حال خانم را بفرما یکی یکی انشاالله دیدار به نوبت.امیدوارم مشارالیها وقت کردند نوبت که به شما رسید به ملاقات شما هم خواهند آمد. آسیاب به نوبت اقای اژه ای. وقت بسیار است و دم دنیا دراز.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)