هشدار صادق لاریجانی به فائزه هاشمی:

هنجارشکنی به حد جرم برسد برخورد می‌کنیم

صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه از اینکه برخی افراد «منتسب» به مسئولان جمهوری اسلامی «با هنجارشکنی از بهائیت حمایت می‌کنند»٬ انتقاد کرده و هشدار داده در صورتی که این «هنجارشکنی‌ها» به حد «عناوین مجرمانه» برسد٬ قوه قضائیه واکنش نشان خواهد داد.

اشاره وی به دیدار فائزه هاشمی٬ دختر اکبر هاشمی رفسنجانی٬ رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با فریبا کمال‌آبادی از رهبران بهائیت است که برای چند روز مرخصی از زندان اجازه خروج یافته بود.

لاریجانی افزوده «دفاع از بهاییت هیچ معنایی در کشور امام زمان ندارد» و  «اسباب تاسف است که در روزگار ما گاهی در کشور امام زمان، هنجارشکنی‌هایی می‌شود که غیرقابل هضم است.»

وی بدون اینکه به طور مستقیم به نام فائزه هاشمی اشاره کند٬ گفته که وی برای «حمایت از گروه‌های خلاف دین و مذهب» باید «شرم» کند.

لاریجانی هشدار داده در صورت رسیدن این نوع «هنجازشکنی‌ها» به حد «عناوین مجرمانه»٬ قوه قضائیه بدون «محاسبه نسبت» افراد با یکدیگر٬ وارد عمل می‌شود و برخورد قاطع می‌کند.

رئیس قوه قضائیه همچنین رهبران بهائیت در ایران را در رابطه با «کشورهای بیگانه» دانسته که «از آنها دستورات امنیتی می گیرند.»

وی با این حال مدعی شده که قوه قضائیه بهائیان را بدلیل «عقیده» آنها به زندان نمی‌اندازد و در مورد بهائیان تنها با افرادی برخورد می‌کند که «امنیت» کشور را به خطر می‌اندازند.

 

 

کاربر مهمان ماني المان در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
واقعا نمي دانم بخندم يا گريه

واقعا نمي دانم بخندم يا گريه كنم به حال اين مردم كه ٣٦ سال است گرفتار لاشخوراني عبا و عمامه پوش شده اند، شما اي مردم خود قضاوت كنيد، اين نظام و اين قوه قضاييه فردي را شش ماه در زنداني هم نشين هموطنان بهائي مي كند، شب و روز!! صدا از ديوار در مي ايد، اما از هيچ مرجع تقليد يا فرمانده سپاهي، حال همين فرد چند وقت بعد ديداري از هم بند سابقش كه بعد از سالها حبس به مرخصي امده مي كند. لاشخوران براي محكوم كردنش از يكديگر سبقت مي گيرند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
حالا چه با عجله!! عجله كار

حالا چه با عجله!! عجله كار شيطونه حاج آقا
بزاريد وقتي هنجارشكنان ريشه همتونو سوزوندن اونوقت باهاشون مقابله كنين

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)