در پیوند با توقیف دارایی‌های ایران در آمریکا صادر شد:

اطلاعیه تند دفتر احمدی‌نژاد علیه دولت روحانی

روابط عمومی دفتر رئیس دولت‌های نهم و دهم با انتشار اطللاعیه تندی علیه دولت حسن روحانی به اظهارات مقام‌های دولت یازدهم درباره مقصر بودن دولت‌های قبل در توقیف دو میلیارد دلار از دارایی‌های ایران در آمریکا واکنش نشان داد.

دادگاهی در آمریکا چندی پیش حکم توقیف دو میلیارد دلار از دارایی‌های ایران را صادر کرده که مقام‌های دولت یازدهم می‌گویند «بی‌احتیاطی» و «بی‌تدبیری» دولت قبل مقدمه‌ساز چنین توقیفی بوده است.

دفتر محمود احمدی‌نژاد نیز در واکنش به این اظهارات روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت اطلاعیه تندی صادر کرده و حملات صریحی متوجه مقام‌های دولت فعلی کرده است.

مهمترین گزار‌ه‌های این اطلاعیه:

● قریب سه سال است که مشی دولتمردان فعلی، بر نفی کامل دولت گذشته و حمله مستمر از رهگذر ایراد صدها تهمت و افترا به مردمی ترین دولت ایران استوار بوده است.

● {دولتی‌ها} هر بار به بهانه‌ای، مسئولیت تمامی ضعف‌ها، ناتوانی ها و شکست‌ها در امور جاری کشور را به دولت قبل منتسب می‌سازند که این امر به روال عادی و روزمره تبدیل شده است.

● {دولت‌مردان فعلی} هر نوع تحرک و پیشرفت داخلی را منوط به توافق با طرف آمریکایی معرفی کرده و امور کشور را با گره زدن به وعده های آمریکایی، معطل نگاه داشته‌اند.

● غارت دو میلیارد دلار از منابع مالی ایران، دقیقا در زمان حضور وزیر امورخارجه در آمریکا و ملاقات‌های خصوصی و محرمانه طولانی و مکرر ایشان با همتای آمریکایی او روی داده است.

● با شعار اعتماد به دولتمردان آمریکایی و تاکید خارج از عرف براقوال و توافقات آنان و در نتیجه تضعیف موضع ملت ایران در عرصه بین‌المللی طی سه سال گذشته، قیمت ثروت با ارزش ملت ایران یعنی نفت از حدود ۱۰۵ دلار به حدود ۳۵ دلار کاهش یافته است.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
این احمدی نژاد که مدعی بود

این احمدی نژاد که مدعی بود فقط با حقوق استادی دانشگاه زندگی میکند ، هزینه دفتر و روابط عمومی آن را از حقوق استادی تامین میکند یا از سوی برادران قاچاقچی معظم له تامین میشود یا از 110 میلیارد دلار غیب شده در زمان صدارت ایشان یا ....؟!!!

کاربر مهمان در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
خداشاهده اگه مسوولین نظام یک

خداشاهده اگه مسوولین نظام یک لحظه به من اجازه بدن خودم با غلتک از روی مموتی رد میشم و روش رو آسفالت میکنم.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)