سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:

دولت به جای مقابله با دشمن دنبال نخود سیاه است

حسین نقوی حسینی٬ سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفته «دولت به جای موضع‌گیری در برابر دشمن به دنبال نخود سیاه است و موضع‌گیری‌ ظریف در غارت دو میلیاردی شرمندگی دارد.»

آقای نقوی حسینی افزوده در حال حاضر «مساله این‌جاست که چرا آمریکایی‌ها بعد از برجام خصومت خود را علیه ایران افزایش داده و در حال غارت دارایی‌های ایران هستند.»

وی اضافه کرده «ضعف‌های ساختاری برجام٬ آمریکا را به این فکر انداخته است که پرونده‌های سه دهه گذشته را مفتوح کند و به استناد به آنها حقوق ملت ایران را ضایع سازد.»

این نماینده مجلس گفته «متاسفانه در این شراط به جای اینکه مسئولان پاسخ یاوه گویی‌های آمریکا را بدهند سعی دارند تا تقصیر را به دولت قبل بیندازند.»

نقوی حسینی افزوده «ای کاش رئیس جمهور یک صدم از هجمه‌های خود علیه منتقدان داخلی را برای آمریکایی‌ها صرف می‌کرد و تنها واکنش آقای ظریف به این موضوع این بود که گفتند آمریکایی‌ها بعدا پشیمان می‌شوند.»

اظهارات این نماینده مجلس در شرایطی مطرح شده که محمد‌جواد ظریف٬ وزیر امور خارجه به موضوع توقیف دو میلیارد دلار از دارایی‌های ایران در آمریکا واکنش تندی نشان داده و آن را «غارت» دانسته است.

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
وقتی که شما دو روز بعد از

وقتی که شما دو روز بعد از توافق خصومت را شروع کردید و موشک هوا کردید و روی آن نوشتید ما می خواهیم تمام مردم اسراییل را بکشیم، آمریکا هم با شما خصومت می کند. هزینه جاه طلبی فرمانده سپاه موشکی و معاونش را که می خواهند فرمانده کل سپاه شوند مردم ایران باید از جیب خود پرداخت کنند.

کاربر مهمان در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
نه اینکه از 30 سال موضع گیری

نه اینکه از 30 سال موضع گیری و راهپیمایی در صحن مجلس علیه امریکا سودی هم برده ایم ، تنها آب به آسیاب توهمات رهبر فرزانه ریختیم و در قبال آن کشور را غارت کردیم . بدیهی است وقتی رهبر فرزانه داهیانه شعار نابودی غرب را سر میدهد هر عمل تروریستی علیه غرب را به ریش استکبارستیزی معظم له ببندند !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)