غلامعلی حدادعادل٬ سخنگوی «ائتلاف اصول‌گرایان»:

گزارش‌های متعددی از دخالت مقام‌های دولتی در انتخابات مجلس وجود دارد

غلامعلی حدادعادل٬ سخنگوی «ائتلاف اصول‌گرایان» مدعی شده گزارش‌های «متعددی» از «دخالت‌های آشکار و پنهان مقامات دولتی» در مرحله اول دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی وجود دارد.

آقای حدادعادل به جزئیات این گزارش‌ها هیچ اشاره‌ای نکرده٬ اما افزوده که این موارد «مقدمه‌ای برای دخالت صریح‌تر در مرحله دوم شده است.»

آن‌طور که وی گفته در جلسه «شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان» به ریاست محمدعلی موحدی کرمانی٬ درباره این موضوع صحبت و «نمونه‌های متعددی هم مطرح» شده است.

حدادعادل افزوده «برخی مسئولان باید بی‌طرفی خود را در اجرای انتخابات نشان دهند، اما آشکارا گرایش خود را به یک جریان سیاسی اعلام کرده و در مجامع مردم را به رای دادن به نامزد یک جریان خاص دعوت می‌کنند و مسئولان استانی را تشویق می‌کنند که امکانات را در اختیار نامزدهای خاصی بگذارند.»

وی ادامه داده «مجلسی که نمایندگانش با دخالت و حمایت دولت انتخاب شوند، نمی‌تواند مجلس مستقلی باشد و از حقوق مردم دفاع کند. چنین مجلسی از تفکر انقلابی و روحیه جهادی به دور می‌باشد و دنباله‌رو دولت‌های بی‌اراده خواهد شد.»

غلامعلی حدادعادل که از چهره‌های نزدیک به علی خامنه‌ای است٬ در مرحله اول انتخابات مجلس از ورود به مجلس بازماند.

هیچ یک از محافظه‌کاران در تهران موفق به نمایندگی مردم این شهر در انتخابات این دوره از مجلس نشدند و نگران سرنوشت مرحله دوم انتخابات هستند.

قرار است دهم اردیبهشت‌ماه مرحله دوم انتخابات مجلس برای تعیین ۶۹ منتخب باقی‌مانده برگزار شود.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
دلم کباب است

اگر انچه شما میگویی صحت هم داشته باشد باید به شما ودوستان شما یاد اوری گردد ببینید انهاییکه در بیست گذشته دائما از دایره رقابت ها به هر طریقی خارج بودند وانها را به بازی نمی گرفتند از دست شما چه میکشیدند. (دقن دقا) یا (دکن دکا) نمی دنم کدامش درست است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)