قائم مقام جمعیت «رهپویان انقلاب اسلامی» مطرح کرد:

احتمال بازگشایی پرونده‌های آمریکا در زمان قاجار

پرویز سروری٬ قائم مقام جمعیت «رهپویان انقلاب اسلامی» گفته «احتمال بازگشایی پرونده‌های آمریکا در زمان قاجار و پهلوی وجود دارد.»

آقای سروری این مطلب را در واکنش به صدور حکم دیوان عالی آمریکا مبنی بر پرداخت دو میلیارد دلار غرامت به بازماندگان بمب‌گذاری‌های ۱۹۸۳ در بیروت از محل دارایی‌های بلوکه شده ایران٬ بیان کرده است.

وی گفته این حکم دیوان عالی آمریکا «نوعی غارتگری و تبعیت از قانون جنگل است که نشان می‌دهد آن‌ها در مذاکره صادق نیستند.»

عضو شورای شهر تهران اضافه کرده «با طرح چنین ادعاهایی باید منتظر بمانیم تا پرونده‌های بایگانی موجود در دیوان عالی آمریکا در زمان قاجاریه و پهلوی دوباره بازگشایی شود.»

وی افزوده «اگر در این پرونده‌ها آمریکائی کشته شده، اکنون از فرصت برجام استفاده شود و هزینه بالای آن را نظام اسلامی ایران بپردازد.»

سروری اضافه کرده «این اقدامات برنامه‌ریزی شده است و متاسفانه دستگاه دیپلماسی نسبت به آن بی‌توجه است.»

 

 

(p.j.k) در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
قرآن ها را از نهانگاه بدر آورید و بخوانید

قرآن ها را از نهانگاه بدر آورید و بخوانید. با ترجمه ی فارسی آنرا بخوانید.بر روی گفته ها و نوشته های آن کلمه به کلمه تمرکز داشته و درک کنید مفاهیم این آیات را و سپس با عقل و خرد خود قضاوت کنید. اگر عقل وخرد شما آنرا پذیرفت،برای خویش نگه اش دارید و به نهانگاهش باز گردانید.واگر عقل و خردشما آنرا نپذیرفت، چون در نظام جمهوری اسلامی حاکم بر ایران امکان خمیرنمودن و بازیافت کاغذ و مقوا از آن میسر نیست، پس بسوزانید.
(ا.و.گ.ا)
پیشگامان جنبش کاویانی برای فراخوان انجمن پادشاهی ایران(p.j.k)-درون میهن

کژدم در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
https://kajdoum1.blogspot.com
بسیار عالی و بسیار خیالی

من پیشنهاد میکنم که از این هم فراتر بروی و پرونده های آمریکای صهیونیست را در دورهٔ «هخامنشیان» را نیز باز کرده و همهٔ داراییهای آمریکا در ایران نیز «بلوکه» کنید تا بفهمند که با چه انقلابیون فرزانه ای طرف هستند؟!! و گرنه آمریکاییها همینطوری؛ یواش یواش زامبولشان را «نفوذ» میدهند ... و یک دفعه میبینید که حتی برای «آخ گفتن» هم زمانی نمانده باشد.
برای «کنترل عواقب زامبول»... «قرص ضد حاملگی» پیشنهاد میشود.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)