حمایت شجونی از فعالیت ماموران «نامحسوس» در تهران

جعفر شجونی٬ عضو جامعه روحانیت مبارز گفته «طرح امنیت اخلاقی باید به روش عاقلانه و دینی انجام شود و لازم است مجریان این طرح راه صحیحی برای اجرا داشته باشند.»

آقای شجونی افزوده «نمی‌دانم نحوه عملکرد مجریان این طرح چگونه است٬ اما در مجموع درست نیست در نظامی که با خون شهدا آبیاری شده شاهد بی‌حجابی باشیم.»

وی در واکنش به انتقاداتی که نسبت به اجرای این طرح شکل گرفته نیز گفته «هیچ مملکتی با اباحه‌گری و لاالبالی‌گری و دهن کجی به اسلام، آباد نشده است.»

شجونی در ادامه سخنان خود این پرسش را مطرح کرده که «آیا درست {است} بعد از ۳۷ سال که از پیروزی انقلاب می‌گذرد، در عروسی‌های ما مشروب استفاده شود؟»

روز گذشته حسین ساجدی‌نیا، رئیس پلیس تهران از شروع کار بیش از هفت هزار «مأمور نامحسوس امنیت اخلاقی» در شهر تهران برای گزارش «ناهنجاری‌ها» خبر داده که این خبر بازتاب‌های مختلفی داشته است.

این ماموران وظیفه دارند «مزاحمت برای نوامیس، آلودگی صوتی، کشف حجاب در خودرو و انجام حرکات نمایشی در خیابان شماره پلاک خودرو را برداشته و به مرکز پلیس امنیت اخلاقی اطلاع دهند.»

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
كار خيلي خوبيه و لازم همين

كار خيلي خوبيه و لازم
همين الان هم اگر در آلمان (غربي ) و شرقي هم بخواهيد با ماشينتون همين ديوانه بازيهايي را كه يك مشت بچه قرتي بيسواد در تهران انجام ميدهند انجام بدهيد بعد از ده دقيقه يا پليس جلويتان را ميگيرد و يا پليس مخفي

کاربر مهمان در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ :
انسانی با این سن و سال دیگر

انسانی با این سن و سال دیگر قابل اصلاح نیست به اسم نظام و اسلام این همه ظلم و ستم به مردم خجالت آور است.
این آقای شجونی و امثالهم آدم را یاد کتابهای تاریخ و حمله مغول به ایران می اندازه

تاریخ در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ :
آلمان شرقی

در آلمان شرقی از هر سه نفر، یک نفر گشت نامحسوس بود. آنهم با دقت مخصوص آلمانی ها. نتیجه کوتاه مدت آن، ایجاد تعداد بی شماری پرونده برای مابقی دو نفر از سه نفر جامعه بود. نتیجه دراز مدت آن را هم تاریخ نشان داد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)